Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

BEREKETLİ İFTARLAR SWISSÔTEL BÜYÜK EFES’TE

Birlikteliğin ve bereketin ayı Ramazan’da, Swissôtel Büyük Efes’te tüm sofralar  geleneksel Türk Mutfağı’ndan özel lezzetler ile süslenecek.

Swissôtel Büyük Efes’in ana restoranı Café Swiss, Ramazan ayı boyunca  misafirlerini her yıl olduğu gibi yine açık büfe iftarlarla karşılayacak. Zengin iftariyeliklerin yanında şerbetlerin ve Türk Mutfağı’nın gelenekselleşen tatlarının yer aldığı açık büfe, canlı müzik tınılarıyla daha da renklenecek. Hem göze hem kulağa hitap edecek, ziyafet tadında iftarlarlar 119 TL’ye Café Swiss’te yine dopdolu sunuluyor!

Hilton İzmir Otelinde Ramazan Ayına Özel Menü

Hilton İzmir Oteli on bir ayın sultanı Ramazan ayı süresince Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetlerini Körfez manzaralı restaurantında misafirlerinin beğenisine sunuyor. Kişi Başı 109 TL’ye her gün açık büfe , kişi başı 85 TL’ye gruplara özel menü alternatifleri ile hizmete hazır olan otel ekibi, lezzetli ve geleneksel tatları Hilton misafirperverliği ile taçlandırıyor.Telefon numarası 0 232 497 60 60

HİLTON İZMİR MENÜLERİNİ YENİLEDİ..

Hilton Izmir muhteşem körfez manzaralı 31.kat Windows on the Bay Restorantının menulerini yenileyerek misafirlerinin beğenisine sunmaya başladı..

Yılbaşı Siparişleri Alınıyor..


-Hilton Double Tree yılbaşını evinde geçirmek isteyenlere lezzetli bir seçenek sunuyor.


-Çok özel  sosla marine edilerek pişirilen hindi yanında garnitür ve kestaneli pilavı ile önceden sipariş vererek yılbaşı günü istediğiniz saatte otelden teslim alıyorsunuz.

Gurme abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore

 

 

CRUISE BRANDS