Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

NEW YORK LOUISE VUITTON DAVETİNDE BULUŞTULAR

Cemiyetin ünlü yakın arkadaşlar Fatoş Sarıgül, Begüm Şen, Tansa , Aslı Ekşioğlu, Işıl Otruş Louise Vuitton’un New York’daki davetinde biraraya geldiler.

8. SWISSÔTEL ÇOCUK KARNAVALI’NDA “Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı” için ELELE

 

Merakla beklenen Swissôtel 8.Çocuk Karnavalı, bu sene de minik misafirlerini sınırsız eğlence ile buluşturmaya devam ediyor. Dovido’nun ana sponsorluğunda; Swissôtel Büyük Efes ve Mandal Ajans, bu sene de “Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı” yararına bu karnavalda el ele veriyor.

Swissôtel Büyük Efes’ in yemyeşil bahçelerinde, 27 Nisan Cumartesi günü 11.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Çocuk Karnavalı, sınırsız açık büfe ve gün boyu sürecek eğlenceli oyunlarla renkleniyor.

FESTİVALDE BULUŞTULAR

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Arzu Sabancı ile hayatını ABD'nin Los Angeles şehrinde sürdüren Begüm Şen, ünlü Coachella Festivalinde buluştular..

SEVGİLİLER COACHELLA HAYRANI

Genç ve başarılı iş adamı Hacı Sabancı ile sevgilisi Nazlı Kayı, Kaliforniya ABD'de düzenlenen Coachella Festivali'ne katıldılar..

AİLECE LONDRA TATİLİ

İş adamı Emir Sarıgül ve eşi Fatoş Sarıgül, kızları Ayşenaz ve Azra ile beraber Londra’ya tatile gittiler.

ALP AİLESİ ÇÖLLERDE...

Cemiyet hayatının sevilen çifti Ali Volkan-Banu Alp çocukları Mehmet Ali ve İpek ile sıradışı bir tatil için Dubai çöllerini tercih ettiler.
Magazin abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore

 

 

CRUISE BRANDS