Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ECE BERKER HER SALI RUBY’DE...

Ali Ünal, Erkan Ünal, Osman Baydar ve Çağın Keskin ortaklığında Ortaköy’de faaliyet gösteren Ruby Rest & Bar kurulduğu günden beri İstanbul Boğazı’nın en şık mekanları arasında yer alıyor.

SÖMESTR ALIŞVERİŞİ..

Sömestr tatili ile birlikte İstanbul cemiyet hayatından birçok ünlü isim yurtiçi ve yurtdışındaki tatil yörelerine giderken, İstanbul'da kalanlar AVM'lere koştular..

AİLECE KAYAK TATİLİ

Ünlü işadamı Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Selim Kosif eşi Eda Kosif ve çocuklarıyla Fransa’ya kayak tatiline gittiler.

ALPLERDE KAR KEYFİ

Cemiyetin tanınmış isimlerinden Ahu Orakçıoğlu, Esra-Ziya Güvenkaya kayak yapmak için ünlü Courchevel’i tercih ettiler .

Yoğun iş temposuna ara verdi

Marbleline Mermer’in kurucusu Kubilay Şenyiğit, eşi Nazlı Şenyiğit ve oğullarıyla birlikte Nişantaşı’ndaydı.  Caddede görüntülenen çift kısa bir alışveriş turunun ardından yemek yemeye geçti. Marbleline için yeni dekoratif ürünler tasarladığını söyleyen Kubilay Şenyiğit, yoğun iş temposuna biraz ara verip ailesiyle gezintiye çıktıklarını söyledi.

2018 ALIŞVERİŞİ YAPTILAR..

İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimleri geçtiğimiz günlerde AVM'lerde 2018 yılı için alışveriş yaptılar. Melisa Özmen, Arzu Atabarut ve Ahmet-Berrin Yoleri görüntülediğimiz isimler arasında yer aldılar..
Cadde abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore