Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ÜNLÜLERİN PANDEMİ BOYUNCA MASKE MAKYAJI

Covid- 19 pandemi sürecinden bu yana,  yüzümüze takmaya başladığımız maskeyle birlikte tüm kadınların merak konusu olan; Nasıl makyaj yapmalıyız sorusu gündeme geldi.

Ünlülerin makyözü  Serhat  Şen,  kadınların yüzlerinde en önem verdikleri yer gözleri, olduğunu söyledi.

Madalya Avcısı

İzmirlilerin yakından tanıdığı kuaför Serkant Aydoğmuş, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen ve 27 ülkenin katıldığı “Hair Fashion Show” da “CMC CAT Türkiye Kuaförler Milli Takımı”  ile birinci oldu.

 

Guinot İçin Özel Davet..

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ SİMALARI GUINOT ÜRÜNLERİ İLE TANIŞTI….

Fransa’da güzellik ve bakım sektöründe lider, cildin yaşam kaynağı GUINOT, Iana Beauty Lounge ‘da  cemiyet hayatının önemli isimlerine ürünleri için tanıtım daveti verdi.

GUINOT Türkiye Temsilcisi ENPA Dış Ticaret’in ev sahipliğinde Iana Beauty Lounge’ın Etiler’deki merkezinde gerçekleşen tanıtım davetine cemiyetin ünlü hanımları büyük ilgi gösterdi.

Ünlü Hekimler A Vitamini Hakkında Konuştu..

Estetik Alanının Önemli Hekimleri A Vitaminini Konuştu...

Türkiye’nin konusunda uzman Dermatolog, Plastik Cerrah ve Medikal Estetik Hekimleri A Vitamininin cilt üzerindeki etkisini konuşmak üzere bir araya geldiler. İstanbul Anadolu yakasının en prestijli etkinlik alanlarından biri olan Saltat Klinik Us’lu İnsan Etkinlik Atölyesi’nde gerçekleştirilen davete önemli hekimler katıldı.

Estetik abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore