Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

HYDROVEGA ANTI-AGING CREAM İLE ZAMANDA YOLCULUK ETKİSİ CİLDİNİZDE

Gençlik ve güzellik, sahip olduğumuz en önemli zenginlikler arasında… Yüzümüzde ilk çizgiler belirmeye başladığında da anti-aging ürünleri yardımımıza koşuyor. Öte yandan, kadınlar artık gençlik ve güzellikleri kadar, doğa ve hayvanların sağlığı konusunda da hassas… Kozmetik ve biyoteknoloji alanında yaptığı AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği etkili vegan ürünler ile bilinen Hydrovega, Anti-Aging Cream ile hem kadınların bu hassasiyetine sesleniyor hem de tek bir üründe yüz ve göz çevrenizi sıkılaştırmanızı sağlıyor. 

PANDEMİ DÖNEMİNİN BEKLENMEYEN YÜKSELİŞİNİ KOZMETİK SEKTÖRÜ GÖSTERDİ!

Çağımız gereği her geçen gün artış gösteren online alışveriş, özellikle pandemi döneminde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi bir yükseliş gösterdi. Dünya genelinde sanal marketlerin trafiği %250 artarken perakendenin yeni normali, online alışveriş oldu. Uluslararası arenada bile küçülecek pazarların başında gösterilen kozmetik ve kişisel bakım sektörü ise öngörülerin aksine yükselişe geçti.

 

ÜNLÜLERİN PANDEMİ BOYUNCA MASKE MAKYAJI

Covid- 19 pandemi sürecinden bu yana,  yüzümüze takmaya başladığımız maskeyle birlikte tüm kadınların merak konusu olan; Nasıl makyaj yapmalıyız sorusu gündeme geldi.

Ünlülerin makyözü  Serhat  Şen,  kadınların yüzlerinde en önem verdikleri yer gözleri, olduğunu söyledi.

Madalya Avcısı

İzmirlilerin yakından tanıdığı kuaför Serkant Aydoğmuş, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen ve 27 ülkenin katıldığı “Hair Fashion Show” da “CMC CAT Türkiye Kuaförler Milli Takımı”  ile birinci oldu.

 

Estetik abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore