Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Ahsen Almaz’dan bir ayrılık şarkısı

Müziğin son dönemdeki genç yıldızlarından Ahsen Almaz, yeni şarkısı “Yaksınlar”ı dinleyicileriyle buluşturdu. Aşk acısı çeken bir kadının isyanını anlatan şarkı, klibiyle birlikte müzik platformlarında yayınlandı.

“Yak”, “Oyuncak Gibi”, “Dayan” gibi şarkılarıyla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Ahsen Almaz, dinleyicilerinin heyecanla beklediği yeni single’ını yayınladı. Söz ve müziği Kerim Araz’ın imzasını taşıyan, düzenlemesini ise Özkan Meydan ile Alican Özbuğutu’nun yaptığı “Yaksınlar” adlı şarkı, Dark’n Dark Music etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı.

BEĞENİ YAĞDI

Aşk acısı çeken bir kadının sevdiğine isyanını anlatan “Yaksınlar”ın video klibi, Yusuf Can Özbilen’in yönetmenliğinde çekildi. Netd Müzik’te yayına giren klip, kısa süre içinde 500 bin izlenme barajını aştı. Dinleyiciler şarkıya beğeni ve yorum yağdırdı.

 

 

 

YAKSINLAR

 

Şimdi kalbine onları koy bana yer yoksa Topla tüm yarınları yak niyetin buysa Verecek bir canım vardı onu da aldın ya Seni de yaksınlar o yangınlarda

 

Denedim defalarca zor bana kadehler yaramıyor Senden kalan yaraları başka tenler saramıyor Aklım yine gel git yar gönlüm yine Leyla’da Bir yanım sana kör düşman bir yanımda umutlar var

Derdim yine deryalar bu karanlık rüyalar Şu sefalet yüreğime bak döneceksin sanıyor yar

İyi değilim esasında bir masada yine komalarda Bir sözün yeter ölmem için yaşamıyorum esasında

 

Söz-müzik: Kerim Araz

Düzenleme: Özkan Meydan, Alican Özbuğutu

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore