Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ARTSCLUB’DAN SANATA BÜYÜK KATKI

Yeşim Manav ve Berna Ülger’in sahibi olduğu, kültür ve sanat hayatına önemli katkılar sağlayan ve heykelden resime, tarihten fotoğrafa kadar birçok konuda eğitim ve seminer düzenleyen Artsclubistanbul, Ressam Kemal Kara’nın, “Yeni Olan Hiçbir Şey Yok” adlı sergisine ev sahipliği yapıyor.

Ünlü ressam Kemal Kara, Artsclubistanbul’da düzenlenen “Yeni Olan Hiçbir Şey Yok” adlı serginin açılış kokteylinde sanatseverlerle bir araya gelerek eserleri hakkında yöneltilen soruları yanıtladı. 

Artsclubistanbul kurucuları Yeşim Manav ve Berna Ülger’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Neşe Gönül, Serap Tibuk, Hande Sezer Pekcan, Elif Yücel, Begüm Yalçın, Ayla İbargibi iş ve sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı. 

Etkinlik esnasında satışa çıkarılan Kemal Kara’ya ait eserler, katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Toplam 33 eserin yer aldığı sergide 10 tuval, 4 gravür ve taş baskı ve 1 adet karakalem çizim bulunuyor. Eserleri görmek isteyen sanatseverler, 25 Mart’a kadar Artsclubistanbul’daki sergiyi ziyaret edebilir.

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore