Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

BAŞARIM SENSİN DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI DAVET

Başarım Sensin Derneği, Muğla yangınlarında, evleri veya işyerleri zarar görmüş; anne veya babasını kaybetmiş üniversite öğrencilerine eğitim bursu desteği sağlamak amacıyla MGallery The Bodrum Hotel Yalıkavak'da cemiyetin ünlü isimlerinin katıldığı bir fotoğraf sergisi düzenledi.

 

Başarım Sensin Derneği, öğrencilerin eğitim fonuna aktarılmak üzere gerçekleştirilen sergide başta Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder olmak üzere Özge Sander, Yeşim Manav, Elif İnci Aras, İdil Fırat, Nur Bilen Yavuzer, Gülsin Onay, Hülya Su, Aysel Akçay, Yonca Gürol, Serpil Sarıkatipoğlu ve Selda Albayram gibi cemiyetin ünlü isimleri katıldı.

 

Başarım Sensin Derneği, geleceği birlikte yeşertmek için yangınlardan etkilenen ailelerin üniversitede okuyan çocuklarının eğitim burslarını karşılamak üzere fotoğraf bir sergisi düzenledi. Şule Argüder (Dernek Başkanı), Özge Sander (Yönetim Kurulu Üyesi), Elif İnci Aras (Yönetim Kurulu Üyesi), Yeşim Manav (Yönetim Kurulu Üyesi), Gülnaz Sezgin (Yönetim Kurulu Üyesi), Arzu Demirer, Aylin Sezen Yalçın, Ceylan İnsel, Dila Pala, Ebru Özer, Ebru Zeynep Altay, Eser Bölek, Ferah Memişoğlu, Gilman Karadeniz, Hatice Boyalı, Hülya Uyar, İdil Fırat, Melis Karadeniz Akar, Nur Bilen Yavuzer, Selda Doğan ve Yasemin Delibalta gibi cemiyet hayatının tanınmış isimleri sergide sunulan resimleri alarak bu anlamlı projeye destek veren isimlerden oldu.

 

Devam edecek projenin ikinci etkinliği ilerleyen günlerde İstanbul’da gerçekleşecek. Proje kapsamında sergide yer alan fotoğraflardan oluşan ve ağaçların bilgeliğini konu alan bir fotoğraf kitabı da yayınlanacak. Projelerin tüm geliri Başarım Sensin Derneği bursiyerlerine ve Muğla yangınlarından etkilenen üniversite öğrencilerinin eğitim fonuna aktarılacak. Bu sayede dernek, gönül çatısı altında olan bursiyerlerin eğitimine de katkı sağlamaya devam edecek.

 

 

 

Başarım Sensin Derneği Hakkında

Başarılı fakat maddi anlamda fırsat eşitsizliği yaşayan üniversite öğrencilerinin eğitimi için çabalayan Başarım Sensin Derneği üyeleri, derneğin gönül çatısı altında bulunan Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Marmara Tıp Fakültesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi öğrencilerine destek sağlamak amacıyla kurulmuştur. Derneğin hedefi, sürekli öğrenme ve başarılı birer birey olabilme arzusundaki öğrencilere eğitim ve yemek bursu imkanı sağlarken aynı zamanda Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip, özgüven sahibi sosyal bireylerin gelişimine katkıda bulunmaktır. Öğrencilere yalnızca üniversitede eğitim görürken değil, üniversiteden mezun olup, kariyer planlamaları yaparken de destek vererek ülkeye faydalı gençler yetiştirmeyi planlamaktadır. 

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore