Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

CEMİYETİN ÜNLÜ İSMİ ELİF GİRGİN’E UNIQUE ESTETİK’TEN ‘IŞILTI PEELING’

Cemiyet hayatının en güzel ve bakımlı isimlerinden biri olan Elif Yazıcı Girgin, cilt bakımına ve doğal güzelliğe önem vermesiyle tanınıyor. Düzenli olarak cilt bakımı yaptıran Elif Girgin, Unique Estetik merkezini ziyaret ederek, rutinine yeni bir yer ekledi. Antioksidanlarla zenginleştirilmiş, iğnesiz cilt canlandırma sistemi olarak tanımlanan Işıltı Peelingi’ni yaptıran Girgin, cildini sonbahara hazırladı.

Unique Estetik’ten Güzellik Koçu Selenay Acar,  Girgin’e uyguladığı “ışıltı peelingi” hakkında Elite Hayat okuyucularına şu bilgileri verdi. İşlem kolajen ve elastin sentezini destekleyip, cildi canlandırarak elastikiyetini arttırıyor. Ciltteki nem depolarını doldurarak, cilt rengini dengeliyor ve antioksidan koruma sağlıyor. Birinci seansta gözle görülür bir sonuç elde ediliyor. Acısız ve ağrısız bir uygulama olduğu için en çok tercih edilen bakım uygulamaları arasında yer alıyor.

Yeni jenerasyon uygulamalar arasında yer alan ışıltı peeling’in en büyük avantajı, cildi güneş lekelerinden arındırarak, yeniden canlandırma imkanı sunması.

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore