Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

DEMLİQUE BY TONKA AÇILDI

Fairmont Quasar Istanbul, Datça’nın ünlü pastanesi Tonka’nın yaratıcısı ve ödüllü şef Feray Aydoğdu işbirliğiyle hazırlanan Demlique by Tonka’nın açılışını 30 Eylül 2021 tarihinde düzenlediği, Parizyen rüzgarlarının estiği bir muhteşem bir davetle kutladı.

 

Yağmur Kalyoncu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen, cemiyet, sanat ve moda dünyasından Elif İnci Aras, Elif Akyazıcı Girgin, Burcu Şendir, Balçiçek İlter, Günsel Ülkü, Banu Sağnak, Arzu Kunt, Cihan Nacar ve Emre Erdemoğlu gibi isimlerden oluşan seçkin davetlilerin katıldığı etkinlik akordiyon ezgileriyle başladı.

 

Misafirlere hoş geldiniz konuşması yapan Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper “Otelin açılışında Pastane Şefi olarak görev alan, ardından Datça’daki Tonka Patisserie’yi hayata geçiren Şef Feray Aydoğdu’nun Demlique by Tonka’ya özel yepyeni ürünler hazırladığını dile getirerek, bu sezon misafirlerini birbirinden renkli sürprizlerin beklediğinin müjdesini verdi.”

 

Şef Feray Aydoğdu tarafından Fransız teknikleriyle hazırlanan günlük pasta, makaron, çikolata ve eşsiz tatların sunulduğu Demlique by Tonka’nın açılış daveti Sinem Aydıner’in seslendirdiği Fransızca şarkılarla devam etti. İstanbul’un en tatlı etkinliği, konuklara unutulmaz bir lezzet şöleni yaşattı.

 

Tonka’nın tazeliği ve enfes lezzetiyle dillere destan pastane ürünlerini İstanbul’a taşıyan Demlique by Tonka’nın lezzet seçkisi, haftanın her günü 10.00-20.00 saatleri arasında tadılabilir.

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore