Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ELİTE'LERDE KORONA ALARMI!

Tüm dünyayı etkisine altına alan ‘korona virüsü’ ülkemizde de görüldü. Tüm ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de virüsün daha geniş kapsamda bulaşmaması için önemli tedbirler alıyorlar. Türkiye’de hızlıca alınan tedbirler ile okullar tatil edildi ve sonrasında da evden eğitim yapılmasına karar verildi. Spor müsabakaları da seyircisiz oynanacak.

Peki Elite Hayat’ın seçkin isimleri ‘korona virüsü’ için neler yaptı, yapıyor. Öncelikle belirteyim tüm davet, etkinlik, konserler iptal edildi. Nisan’ın ilk haftasında özel okulların bir hafta tatili için Elite isimler tatil planları yapmıştı. Karantina altında olan İtalya başta olmak üzere, Milano, Paris, Cenevre, New York seyahatlerini ünlü isimler iptal ettiler. Öyle ki Elite isimler Türkiye genelinde de uçakla seyahat yerine arabalarıyla yakın yerlere tatil programı yapıyorlar. Sapanca, Abant, Ağva, Kartalkaya, Uludağ, Manyas, Burdur bu bölgelerden...

Elite isimler başka bir önlem olarak ise birbirleriyle karşılaştıklarında öpüşmeyi bırakın tokalaşmayı bile yapmıyorlar. Şu an için doğrusu da bu bence. Daha hijyenli bir şekilde kalabalık ortamlardan uzak durmak en mantıklısı. Bu durumdan fazlaca etkilenen yerler ise ünlü restoranlar. Etkinleri iptal edilmek bir yana yemek rezervasyonları da durmuş durumda. Elitlerde moda paket servis olmuş durumda.

Korona virüsü dışında Elite Hayat’ta neler oluyor peki... Epos7 Derneği’ne yeni başkan seçilen Arzu Sabancı planlı bir şekilde çalışmalarına başladı. Öncelikle derneği kurumsal bir kimliğe sokmaya çalışıyor. İlk büyük organizasyonu olarak kültürel ağırlıklı bir alışveriş kermesi yapacaklar. Raffels Hotel’de yapılacak ‘Epos7 Derneği Kermesi’ haziranda yapılması planlanıyor. 8 yıldır Epos7’nin Başkanlığını yapan Zafer Kozanoğlu artık derneğin Onursal Başkanı oldu. Çok yeni  olan büyük bir gelişmeyi size aktarayım.  Zafer Kozanoğlu Başkanlığında ‘Şimdiki Gelecek’ adında bir anne-çocuk platformu kuruldu.  Basına kapalı olarak sadece 50 kişiden oluşan Elite isimlere Vadi İstanbul’daki Radisson Blue Hotel’de yeni oluşum tanıtıldı. Berrin Zorlu, Buket Taşdelen, Esra Erandan, Özgür Doğa Keleş, Serpil Sarıkatipoğlu, Sibel Kerimoğlu, Yıldız Öz Samaha, Aylin Aylin Hoşzeban Erdur gibi birçok önemli isim yer aldı.  ‘Şimdiki Gelecek’ platformunda anne ve çocuklara sanat, müzik, resim, spor gibi bir çok eğitimin verilmesi planlanıyor. Zafer Kozanoğlu Başkanlığındaki ilk balo daveti ise Nisan sonunda yapılacak. Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder’de Paris’te Saffet Emre Tonguç eşliğinde yapılacak geziyi  korona virüs nedeniyle iptal etti. Hatta yurtdışı gezilerini Eylül 2020 yılına kadar askıya aldı.

Elite’lerde durum böyleyken ‘Elite Hayat’ olarak çok önemli bir projemizi yakında hayata geçireceğimiz için ekipçe çok heyecanlıyız. Korona virüs için tüm hijyen önlemlerimizi alarak bu çok özel projemiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok yakında sizlerle paylaşacağım. Bizi takip etmeye devam edin.

Güzellikler ve sağlık dolu günler dilerim...

Sevgiyle

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore