Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ELİTE'LERDE NELER OLUYOR?

Elite isimlerin yaz sezonu boyunca tekneleriyle Bodrum, Göcek ve Marmaris kıyılarının  en trend yerlerini gezdiler. Yunan adalarına da giden oldu ama en popüler koylar bu yaz Marmaris’di. Yaz bitti ve okullar açıldı. Elite’ler de çocuklarının okulları için artık tatil sezonunu bitirerek evlerine döndüler. Haliyle İstanbul’da artık sezon başladı. Peki Elite’lerin hayatındaki gündemi neler oluşturuyor...

 

Cemiyetin sevilen başarılı ismi Melis Kaptanoğlu kendisinin yarattığı ‘Melis Kaptanoğlu Kids’i bu sene ikinci kez Londra çocuk moda haftasına taşıdı. Yeni eklediği koleksiyonuyla tek Türk markası olarak Melis Kaptanoğlu tasarımlarıyla da Londra’ya adeta damga vurdu. Başarısını devam ettiren ‘Melis Kaptanoğlu Kids’ artık Harvey Nicholes İstanbul, Ankara ve Galeries Lafayette’de corner olarak satışta olacak. Kadın giyim tasarımları ve aksesuarlarıyla cemiyetin ünlü isimlernin tercihi Ayşe Burcu Kaya’da Acarkent’te yeni şhowroomunu açtı. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Kaya cemiyete tanıtım daveti yapacak.

 

Dünyada New York Fashion Week ile start alan ünlü markaların yeni sezon tanıtımları Milano, Londra, Paris  ile devam edecek. İstanbul’da ise  tam bir sanat şöleni var. İstanbul Modern Müze’de ‘Canan Tolan’ sergisi ile başlıyan sanat aktiviteleri Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç’un katkılarıyla Dolapdere’de Arter müze açılışı yapıldı. Daha sonra ise Contemporary İstanbul 14. Yılını Elite isimlerinin katılımıyla Ulus 29’da bir kutlama partisi yaptı. Ardından Contemporary İstanbul Lütfi Kırdar’da sanatseverlerle buluştu.

 

Elitler bu kadar yoğun gündem varken tüm sanatsal etkinliklere yetişmeye çalıştılar. Ashley Joy markasının yaratıcısı ve sahibi Aslı Şen bu sıralar tatlı bir heyecan içinde. Cemiyet hayatının sevilen ismi Aslı Şen kadın makyaj güzellik markası Bobbi Brown Türkiye’nin tanıtım yüzü oldu. Kültür ve Sanat etkinliklerine devam eden Epos 7 Derneği sezon ile beraber kültür gezileri de düzenleyecek. 

 

Elite’lerdeki son duyduklarım ise şu şekilde. Uzun yıllardır seviyeli bir beraberliğin ardından Güler Yiğit ile Halil Değer ayrılmıştı. Duydum ki Halil Değer’i akrabaları Darüşafaka Huzur evine yatırmışlar.  Haldun Simavi’nin eşi Çiğdem Simavi Göcek’teki teknesi ‘halas’ yatında geçirdiği kaza sonucu kolunu kırmış. Kolu alçılıda olsa söz verdiği dostlarını yatında ağırlayan Çiğdem Simavi oğlu Ömer Koç’un ‘Arter Müze’ açılışına yardımcısı ile katıldı. Tiyatronun duayen ismi Haldun Dormen düşüp kalça kemiğini kırmıştı. Başarılı bir ameliyatla tekrar sağlığına kavuşan ve evinde dinlenen Haldun Dormen bu sefer ayağı evdeki halıya takılınca el bileğini kırmış. Şuanda gayet iyi olan Haldun Dormen doktorların dinlen uyarılarına rağmen yeni tiyatro oyunu hazırlığı içindeymiş. Elite’lerin hayatında tüm özel gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğim.

 

 

 

Neşe, mutluluk dolu güzel dileklerle harika bir sonbahar olsun...

 

Sevgiyle

 

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore