Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Elite'lerde Yeniyıl

Elite'lerde Yeniyıl

 

"Dün zekiydim, dünyayı değiştirmek isterdim. Ama bugün akıllıyım, kendimi değiştiriyorum."

Hz.Mevlana

 

Elite Hayat’ta 2020’ye girerken neler oluyor? Şimdi sizlere bunlardan bahsetmek istiyorum. Elitler’deki evde davetler ve doğumgünü yemekleri devam ediyor. Duayen tiyatrocu Haldun Dormen’in kardeşi Güler Yiğit üç ayrı davetle  doğumgününü kutladı. Çiğdem Simavi yakın arkadaşı Güler Yiğit’e evinde bir sürpriz yemek verdi. Daha sonra Leyla Atalık’ta Ortaköy’deki Ruby’de Güler Yiğit’e doğumgünü yemeği verdi. Son olarak da Güler Yiğit yakın arkadaş grubunu evinde ağırladı. Bilge Soyak, Zerrin Bilimer, Üner-Berna Kırdar, Vural Gökçaylı, Yüksel Behlil, Ayşe Komili, Nilgün Dereli, Yılmaz Uslu, Göksel Kortay gibi tanınmış isimler yeraldı. Oldukça mutlu bir doğum günü geçiren Güler Yiğit dostlarıyla yakından ilgilendi.  Kaya otellerinin sahibi Burak Kaya’nın eşi ;Los Angeles’da doğum yapan Tuğana Kaya kızı Alara için Çırağan Sarayı’da 100 kişiden oluşan Elite isimlere bir mevlüt yemeği verdi.  Çiğdem Simavi’nin Londra’dan arkadaşı Yılmaz Uslu’da Elmadağ Divan restoranda doğum günü yemeği verdi. Elitler yılbaşı sonrası doğum yemekleriyle üst üste bir araya gelip sosyalleştiler.

 

Malasef üzücü bir haber duydum. Eski Koç Holding COE’su ,Türk Hava Yolları Genel Müdürü ünlü işadamı Tezcan Yaramancı’nın eşi Mihrinur Yaramancı’ya bağırsak kanseri teşhisi konulmuş. Tedavisine hızla başlanan Mihrinur Hanım şu an daha iyiymiş. Ama hiçbir davete tedavisi nedeniyle katılamıyormuş. Kendisine acil şifalar diliyorum. Bu arada yaşamını İngiltere’de sürdüren oyuncu Mehmet Ali Alabora’da Cardiff City’den ev satın almış. İyice İngiltere’ye uyum sağlayan Mehmet Ali Alabora İngiliz dizilerinde oyunculuk yapmaya da başlamış. Elitlerde son zamanların vazgeçilmez trendlerinden  internet üzerinden online olarak antika eser ve tablo satın almak.. Bu alanda da rekor satışlarıyla Türkiye’nin lider müzayede şirketi Antik AŞ online olarak satışlarda rekor üstüne rekor kırıyormuş. Epos7 Derneği yenilikli projelerine kültürel geziler yaparak devam ediyor. Son olarak Eskişehir’in tarihi kültürel yerlerini antika arabalarıyla gezen Arzu Sabancı, Zafer Kozanoğlu, Berrin Zorlu, Beste Yurttaş, Berna Çebi gibi birçok dernek üyesinin yeni kültür durakları Mardin ve Hatay olacakmış. Bir flaş haber de Melis Kaptanoğlu’ndan. Markası Melis Kaptanoğlu Kids’i Londra’da dünyaya duyuran Melis Hanım Harvey Nicholes ve Galeries Lafayette’de ürünleri satmaya başlamıştı. Birbirinden ünlü çocukları podyuma çıkararak Galeries Lafayette’de mükemmel bir defile ile yeni koleksiyonunu tanıtan Melis Kaptanoğlu herkesten tam not almıştı. Şimdi ise bir ilke daha imza atarak Melis Kaptanoğlu kzı çocuklarına kişiye özel ayakkabı koleksiyonunu hazırlıyor. Bu özel koleksiyon için Melis Hanım yeni lansman yapmayı planlıyormuş.

Şimdiden Elite isimler koz çocukları için siparişlerini vermiş bile. Kültür, tarih, tasavvuf, resim, heykel, nefes, yemek seminerleri için Artsclubİstanbul Bebek’teki yeni yerlerinde ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Kültür turları da yapan Artsclubİstanbul  Şubat ayında Ali Canip Olgunlu’nun eşsiz anlatımıyla Kars turu şimdiden dolmuş bile. Son olarak bir bilgi de ünlü tiyatrocularından vereyim. Göksel Kortay, Ali , Gül Sunal, Mustafa Alabora’dan oluşan tiyatro grubu Haldun Dormen’in yaşadığı talihsiz kaza ile kalça kemiğini kırmasıyla seyahatlerini iptal etmişlerdi. Şimdi aynı grup İspanya’nın Valencia şehrine gitmeye karar vermişler. Elite’lerin hayatında yeni yılla birlikte olan gelişmeler bu şekilde. Elite Hayat ocak ayında daha skin olmakla beraber sonrasında önemli gelişmeler olacak. Bende çok özel haberlerleri sizlere aktarmaya devam edeceğim, görüşmek üzere...

 

Mutlu ve sağlık dolu günler geçirmeniz dileğiyle...

 

Sevgiyle

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore