Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

“ELİTLER YURT DIŞI SEYAHATLERİNİ 2 YIL İPTAL ETTİ”

"Dün zekiydim, dünyayı değiştirmek isterdim. Ama bugün akıllıyım, kendimi değiştiriyorum."

Hz.Mevlana

 

Covid 19 diğer adıyla koronavirüsü tüm dünya ülkeleriyle beraber Türkiye'yi de her anlamda çok etkiledi. Adeta hayat durdu, aktiviteler, davetler, organizasyonlar iptal oldu. Oteller, restoranlar ve AVM'ler kapandı. Hepsi sağlıklı kalmak için alınan önlemler tabii ki...

 

Peki, 3 ay boyunca Elitler neler yaptı? İlk bir ay özellikle dış dünya ile ilişkilerini kestiler. Daha sonra yavaş yavaş sporlarını yapan oldu. En çok moda da canlı Instagram sohbetleri.

 

Ama hayat devam ediyor, etmeli. Bu sıkı önlemler vakaları azaltınca daha bir normalleşme dönemi yavaş yavaş başladı. Evde sıkılan birçok ünlü çocuklarıyla mutfağa girerek aşçılık hünerlerini sergiledi. Artık Elitler"de büyük davet dönemi uzun süre kapanmış durumda. En fazla 8 kişilik büyük masalarda bir araya gelirler. Çünkü Esra Oflaz Güvenkaya, Zeynep Fadıllıoğlu, Rüştü Rençber, Yasemin Sadıkoğlu, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi gibi önemli isimlerin Covid 19 testleri pozitif çıkınca tedavi gördüler. Şükür, hepsi iyi. Bir tek Caroline Koç"un İsveç"te yaşayan annesi Marianne Giraud ne yazık ki koronavirüsden dolayı hayatını kaybetti.

 

ELİTE İSİMLER YURT DIŞI TATİLERİNİ 2 SENE İPTAL ETTİ!

Durum bu kadar ciddi olunca Elitler yavaş yavaş normal hayata geçseler de artık en az 2022 yılına kadar yurt dışı seyahatlerini iptal ettiler. Amerika ve Avrupa'ya sık tatile giden Elite isimler artık iki sene Türkiye"de kalacaklar. Hatta bu yaz hiçbir önemli isim yurt için de bile uçağa binmeyi düşünmüyor. Bodrum'a ve Alaçatı"ya özel arabalarıyla gidip ya tekneleriyle ya da evlerinde yine izole bir şekilde sağlıklı kalmaya özen gösterecekler. Bunda da çok haklılar herkes ailesinin sağlığını düşünüyor. Artık seyahat planları ilk beşe bile girmiyor kimsenin. İnşallah bir an önce Covid 19"un çaresi bulunur ve her şey normale döner.

 

Mutlu ve sağlık dolu günler geçirmeniz dileğiyle...

 

Sevgiyle

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore