Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

EPOS7 DERNEĞİ SANAT TASARIM SERGİSİ ST REGİS'TE YAPILDI

The St. Regis İstanbul Oteli’nde düzenlenen “Sanat ve Tasarım Günleri” nde EPOS 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu başta olmak üzere Beste Yurttaş, Berna Çebi, Didem Çapa, Demet Sabancı Çetindoğan, Buket Taşdelen, Ayşegül Tuncer, Fatoş Mildon, Alara Mildon, Arzu Kunt gibi birçok sanatsever isim yer aldı.

 

Yeni serginin sanatçısı Ömür Tokgöz için porselen; malzemenin kırılganlığı ve şeffaflığını ön plana alarak yaptığı işlerinin ana malzemesi ve kendini ifade etmesinde önemli bir malzeme. Porselen ile yolculuğu ona sınırlar ötesinden birçok ödül getirse de o sınır tanımayan arayışlarına devam ediyor. 24-30 Ekim 2019 tarihleri arasında açık kalacak serginin satış gelirinin bir bölümü Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Epos 7 Derneği’nin etkinliklerine katkı sağlamak amacıyla bağışlanıyor.

 

Epos 7 Derneği Başkanı Zafer Kozanoğlu ve Yaratacı Çocuklar Derneği Başkanı Didem Çapa’nın ev sahipliğindeki sergiye; Epos 7 Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Beste Yurttaş, Berna Çebi ile Demet Sabancı Çetindoğan, Fatoş, Alara Mildon, Serpil Sarıkatipoğlu, Esra Erandan, Ayşegül Tuncer, Arzu Kunt, Aylin Hoşzeban, Yıldız Öz Samaha, Buket Taşdelen, Zeynep Germen, Berat Aşıcıoğlu gibi birçok önemli isim katıldı.

 

 

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore