Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

FAIRMONT QUASAR ISTANBUL'DAN MEKSİKA GASTRONOMİ HAFTASI’NA EV SAHİPLİĞİ

Fairmont Quasar Istanbul, İstanbul Meksika Konsolosluğu işbirliği ile düzenlediği Meksika Gastronomi Haftası’nın 20 Eylül 2021 tarihindeki gala yemeğinde misafirlerine Latin esintileriyle dolu keyifli bir lezzet yolculuğu yaşattı.

İstanbul Meksika Başkonsolosu Maria Isabel Arvide Limon ve Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye iş, sanat ve moda hayatından isimlerin de aralarında bulunduğu seçkin davetliler katıldı. 

Meksika gastronomisinin kalbi Oaxaca’nın geleneksel mutfağı üzerine uzmanlaşmış misafir şef Arcadio Alcazar Fuentes’in hazırladığı benzersiz lezzetlerin misafirlere sunulduğu davet, kokteyl ile başladı. Ardından Aila Restaurant’a geçen konuklar, Arcadio Alcazar Fuentes’in geleneksel tarifleri ve gurme yorumları bir araya getirdiği lezzetleri Mariachi Trio eşliğinde tattılar.

Tat, tarih ve gelenek üzerine kurulu Meksika mutfağından eşsiz lezzetleri keşfedip, sonbahara leziz bir başlangıç yapabileceğiniz Meksika Gastronomi Haftası 25 Eylül’e kadar devam edecek.

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore