Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Guinot İçin Özel Davet..

CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ SİMALARI GUINOT ÜRÜNLERİ İLE TANIŞTI….

Fransa’da güzellik ve bakım sektöründe lider, cildin yaşam kaynağı GUINOT, Iana Beauty Lounge ‘da  cemiyet hayatının önemli isimlerine ürünleri için tanıtım daveti verdi.

GUINOT Türkiye Temsilcisi ENPA Dış Ticaret’in ev sahipliğinde Iana Beauty Lounge’ın Etiler’deki merkezinde gerçekleşen tanıtım davetine cemiyetin ünlü hanımları büyük ilgi gösterdi. Keyifli bir sabah kahvesi ve sağlıklı ikramlar eşliğinde yapılan sohbetin ardından davetliler cilt bakımı yaptırarak, dünyanın en önemli güzellik merkezlerinde kullanılan GUINOT ürünlerini daha yakından tanıma fırsatı buldular.  

“GUINOT ” Hakkında;

50 yılı aşkın süredir GUNIOT’nun amacı, özel ve yenilikçi yöntemlerle kadınların cilt güzelliğine katkıda bulunmaktır…

GUINOTcilt bakımları sayesinde cildiniz temizlenir, nefes alır, aydınlanır, eşsiz bir şekilde korunur, nemlenir ve sıkılaşır.

Dünya çapında 70’den fazla ülkede, GUINOT kadınlara güvenebilecekleri, her cildin ihtiyacına yönelik, doğru bakım ve doğru ürün tavsiye edilen ve eşit kalitede hizmet veren merkezlerde bulunur.

GUINOT kozmetik dünyasında birçok ilke imza atmıştır. Cilt hücrelerinin ömrünü uzatan ve rejenerasyonunu sağlayan vitamin, mineral ve amino asit gibi 56 farklı aktif içerikten oluşan LongueVie “Hücresel Yaşam Kompleksi” serisini yaratmıştır.

GUINOT araştırma-geliştirmeye ve güzellik salonlarının profesyonel hizmet vermesine odaklanarak, kadınları her geçen gün daha da güzelleştirmeyiamaçlayan manuel ve cihazlı yüz ve vücut bakım metotları yaratmıştır.  Bakımların ve ürünlerin etkinliği klinik testlerle kanıtlanmıştır.

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore