Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

H&M “THE VAMPIRE’S WIFE”

H&M, İngiliz tasarımcı, model ve ilham perisi Susie Cave'in kült moda markası The Vampire’s Wife ile iş birliğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Moda tutkunlarının favorisi olan The Vampire’s Wife, gurur verici silüetler, göz alıcı detaylar ve kadınsı formu dizginlemeyen bir şekilde kutlamasıyla biliniyor. Koleksiyon hem duruş hem de üretim açısından yenilikçi, kıyafetler sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden üretildi. Koleksiyon, 22 Ekim 2020'den itibaren seçili mağazalarda ve hm.com'da satışa sunulacak.

 

"Benim için The Vampire’s Wife ile H&M iş birliğinin tasarımcı ve kreatif direktörü olmak büyük bir onurdu. H&M, The Vampire’s Wife’ın karanlık ve şehvetli dünyasına hayat vermek için inanılmaz yollardan geçti. Umarım bu koleksiyon benim için olduğu kadar onu giyenlere de neşe verir.” diyor Tasarımcı ve Kreatif Direktör Susie Cave.

 

The Vampire’s Wife’ın H&M ile iş birliği cesur ve kadınsı. Kilit parçalar arasında, tamamı geri dönüştürülmüş naylon ve geri dönüştürülmüş polyesterden oluşan omuz detaylı mistik dantel mini elbise, fiyonklu kadifemsi mini elbise ve gümüş renkli romantik dantel pelerin yer alıyor. The Vampire’s Wife’ın siluete olan odağı, retro fırfırlı etek ucuyla sokak süpüren boydaki dantel elbisesine yansıyor. Çekici kolye, bilezik ve küpeler, göz, bulut ve tabii ki ikonik vampir dişlerinden oluştuğu için farklı olmaya davet ediyor. Parmaksız dantel eldivenler ve çıkarılabilir fırfırlı beyaz yakaların ikisi de çok eğlenceli. Klasik siyah, ışıltılı gümüş danteller, gösterişli düğme manşetleri ve lüks bir ton ekleyen zengin kadife dokularla beraber davetkar bir gizemli his için koleksiyona hükmediyor.

 

“Bu iş birliğiyle, H&M ve The Vampire’s Wife olarak, modanın kadınları kendilerinin en iyi versiyonu olmaları için güçlendirmesi ve ilham vermesi gerektiğini müşterilerimize göstermek istiyoruz. Uzun zamandır Susie’nin enerjisinden ve marka değerlerinden ilham aldık ve bu çok özel koleksiyonu birlikte yapmaktan heyecan duyuyoruz. "diyor H&M Kadın Giyim Tasarım Direktörü Maria Östblom.

 

Susie Cave, H&M ile birlikte kampanyanın yaratıcı direktörü ve bizi güç, kırılganlık, mahremiyet, bilinmezlik ve kadınlık gibi temel kampanya temalarıyla The Vampire Wife dünyasına davet ediyor. Markanın ilham perisi Samantha Snow, model Eva Apio ve İngiliz şair Greta Bellamacina kampanyanın starları ve ortak marka değerleri olan yenilikçilik ve kadınsı güçlenmeyi hem görsellerde hem de filmde yansıtıyorlar.

 

https://www2.hm.com/tr_tr/life/culture/inside-h-m/introducing-the-vampires-wife-x-hm.html

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore