Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Kaan Amerika’da single çıkardı

“Belki Zamanla” şarkısıyla iddialı bir çıkış yapan Kaan Karahan, müzik kariyerine ABD’de Kaan ismiyle devam ediyor. Genç yetenek, ilk İngilizce single’ını multi-platinli yapımcı Jimmy Duval ile hazırladı. “Morning Light” adlı şarkı Amerika’nın yanı sıra Güney Afrika, Yeni Zelanda ve Avustralya’da da müzik listelerine girdi.

 

Geçen yıl yayınladığı “Belki Zamanla” şarkısıyla başarılı bir çıkış yakalayan Kaan, hedef büyüttü. Kariyerine ABD’de devam etme kararı alan genç yetenek, ilk İngilizce single’ını multi-platinli yapımcı Jimmy Duval’la birlikte hazırladı. “Morning Light” adlı çalışma, hem ABD’de hem de Güney Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da müzik listelerine girdi. Şarkıya çekilen video klip de 5 Haziran’da müzik kanallarında ve dijital platformlarda paylaşıldı.

YILDIZLARIN YAPIMCISIYLA İŞBİRLİĞİ YAPTI

Şarkı yazmaya henüz 13 yaşındayken başlayan Kaan, Maroon 5 ve Foo Fighters'dan esinlendiğini söylüyor. Şarkılarında pop, R&B ve rock müziğini bir araya getiren başarılı müzisyen, Amerikalı yapımcı Jimmy Duval ile çalışmalarına devam edecek.

Jimmy Duval ise ilk çıkışını 2018 yılında hayatını kaybeden ünlü rap’çi XXXTentacion’ın 2 milyarın üstünde dinlenen “Look At Me” adlı eseriyle yapmıştı. Duval aynı zamanda Liam Payne, Lil Pump, The Kooks, Rich The Kid, Ski Mask The Slump God gibi başarılı isimlerin yapımcısı.

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore