Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ULAŞ BAKIR'IN İLK SOLO SERGİSİ GAMA ART GALLERY'DE

Çağdaş Sanat alanında Türkiye’nin etkili aktörlerinden biri olan Gama Art Gallery, ressam ve moda sanatçısı Ulaş Bakır’ın ‘’Söylenecek Çok Şey Var / So Much Things To Say” isimli ilk kişisel sergisine          14 Eylül-09 Ekim tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

 

Yaratıcı tasarımcı Aslı Jackson’ın kreatif direktörlüğünde gerçekleşen sergi için açılış öncesinde özel bir davet düzenlendi.

Işık Menderes, Taylan Kümeli, Sitare Sezgin, Burçin Ozan, Ayşe Kaynarcalı, Pınar-Armağan Birkiye, Rana Korgül, Müge Karamızrak gibi sanatseverlerin eşlik ettiği açılışta konuklar; aktivist resim sanatının yeni akım dışavurumcu temsilcilerinden biri olan Ulaş Bakır’ın hem sıra dışı eserlerini, hem de bir “ileri dönüşüm” destekleyicisi olan sanatçının, gözden çıkarılmış giysileri kendi dokunuşuyla birer “sanat eseri” haline getirdiği ürünleri ilgiyle incelediler.  

 

‘’Söylenecek Çok Şey Var / So Much Things To Say” isimli sergi 14 Eylül-09 Ekim süresince pazar- pazartesi günleri hariç her gün 13:00-19:00 saatleri arasında hijyen tedbirlerini almış olan Gama Art Gallery’de izlenebilir.   

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore