Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Carousel’in ferah teraslarında serin bir mola…

Seçkin marka karması ve sosyal alanlarıyla keyifli ve güvenli  bir alışveriş deneyimi yaşatan Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi, modernleşen yüzü ve yenilikçi hizmet anlayışıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Misafirlerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan Carousel, şehrin ortasında serin bir mola vermek isteyenleri hijyen tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen geniş ve ferah teraslarında ağırlıyor.

 

ECE BERKER HER SALI RUBY’DE...

Ali Ünal, Erkan Ünal, Osman Baydar ve Çağın Keskin ortaklığında Ortaköy’de faaliyet gösteren Ruby Rest & Bar kurulduğu günden beri İstanbul Boğazı’nın en şık mekanları arasında yer alıyor.

SÖMESTR ALIŞVERİŞİ..

Sömestr tatili ile birlikte İstanbul cemiyet hayatından birçok ünlü isim yurtiçi ve yurtdışındaki tatil yörelerine giderken, İstanbul'da kalanlar AVM'lere koştular..

AİLECE KAYAK TATİLİ

Ünlü işadamı Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Selim Kosif eşi Eda Kosif ve çocuklarıyla Fransa’ya kayak tatiline gittiler.

ALPLERDE KAR KEYFİ

Cemiyetin tanınmış isimlerinden Ahu Orakçıoğlu, Esra-Ziya Güvenkaya kayak yapmak için ünlü Courchevel’i tercih ettiler .

Yoğun iş temposuna ara verdi

Marbleline Mermer’in kurucusu Kubilay Şenyiğit, eşi Nazlı Şenyiğit ve oğullarıyla birlikte Nişantaşı’ndaydı.  Caddede görüntülenen çift kısa bir alışveriş turunun ardından yemek yemeye geçti. Marbleline için yeni dekoratif ürünler tasarladığını söyleyen Kubilay Şenyiğit, yoğun iş temposuna biraz ara verip ailesiyle gezintiye çıktıklarını söyledi.

Cadde abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore