Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Elite’lerin özel davetleri

“Dün zekiydim, dünyayı değiştirmek isterdim. Ama bugün akıllıyım, kendimi değiştiriyorum.”

Hz.Mevlana

 

 

Elite’lerin hayatı yaz sezonuyla beraber İstanbul-Göcek-Bodrum hattında hızlı bir şekilde devam ediyor.. Çoğunlukla cemiyet hayatının tanımış iş adamları İstanbul’a yoğun işleri için giderken eşleri ve çocukları Bodrum’da kalıyor.

 

Elite isimlerin ağır toplarından Belma Simavi yaz başlarında merhum eşi Erol Simavi için Polonezköy’deki çifliğinde mevlüt okuttu. Yaklaşık 100 kişi hazır bulunmuştu. Belma Hanım daha sonra yaz ayının tamamını geçirdiği Göcek’teki Domuz adasına gitti. Burda kendisini çok yakın dostları yalnız bırakmadı. Belma Simavi önceki yıllarda dillere destan verdiği çok özel Domuz adasındaki davetleri yerine 15 kişiden oluşan yemeklerle yakın arkadaşlarına ev sahipliği yaptı. Son olarak Rahmi Koç Tahire Demircan, Bülent-Vera Bulgurlu, Tezcan-Mihriban Yaramancı, Yılmaz Uslu, Çiğdem Gündüz-Tolga Işık,  Eva Maçora, Heves Ekinci gibi isimleri domuz adasındaki evinde ağırladı.

 

Yaz boyunca cemiyetin ünlü isimleri özel verdikleri davetlerle dostlarıyla bir araya geldiler. Çiğdem-Haldun Simavi çifti de özel dostlarını Göcek’teki muhteşem "Halas" teknelerinde ağırladılar. Güler Yiğit, Halil Değer, Aygen-Aslan Nuri Meseretçioğlu, Yılmaz Uslu, Yüksel Behlil, Bilge Soyak Göcek’te Çiğdem Simavi’nin muhteşem ev sahipliğinde tatil yaptılar. Son olarak uzun zamandır ortalarda göremediğimiz armatör işadamı Eşref Cerrahoğlu ve eşi Fulya Cerrahoğlu ile beraber Gündoğan’daki muhteşem villalarında cemiyetin ünlü isimlerini ağırladı. Daha çok deniz tarafından tekne ile davete katılan konuklar arasında Eşref Cerrahoğlu’nun yabancı misafirleri yanı sıra Rahmi Koç, Tahire Demircan, Meral-Vural Gökçaylı, Çiğdem-Tolga Işık gibi tanınmış 40 kişi katıldı.

 

Elite isimler her yaz olduğu gibi bu yaz da en çok Mykonos’u tercih ettiler. Sabaha kadar süren  eğlencelere katılan Elite isimler dünyaca ünlü Nammos Beach&Restoran’daydılar. Hacı Sabancı sevgilisi Nazlı Kayı, Erkut Soyak sevgilisi Ayşe San,  Gökhan Çarmıklı sevgilisi Bahar Tangır, Celal-Şebnem Çapa, Suzan Sabancı-Haluk Dinçer, Arzu-Ömer Sabancı, Serap-Volkan Sarı gibi bir çok isim hemen hemen her hafta sonu tekneleriyle Mykonos Nammos’a gittiler. Bayram tatiliyle beraber de tüm Elite isimler İstanbul’u boşalttılar adeta.

 

Yaz sezonu sonrası birçok yapılacak yeni projeler için artık Eylül ayı bekleniyor haliyle. Okulların açılmasıyla yeni sezon çok özel projeler ve davetlerle açılacak. Çok özel davetler ve haberlerle görüşmek üzere...

 

Mutlu ve sağlık dolu günler geçirmeniz dileğiyle...

 

Enerjiniz daim olsun

Sevgiyle

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore