Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

İLLÜZYONLARIN ETKİLEYİCİ DÜNYASI KAPILARINI AÇTI

Dünya’da büyük ilgi gören ve açıldığı her yerde şehrin öncü markalarından biri haline gelen İllüzyon Müzesi, İstanbul’da kapılarını muhteşem bir davetle açtı.

2015 yılında Zagreb’de ilk müzenin açılmasının ardından 4 yıl içinde Berlin, New York, Atina gibi 15 farklı Dünya şehrinde müze deneyiminden fazlasını sunmaya devam eden İllüzyon Müzesi, 16. lokasyonu İstanbul’u etkileyici illüzyonlarla buluşturmaya artık hazır.

İllüzyon müzesi kolay ulaşımı ile her yaştan ziyaretçiye hiç yaşamadıkları bambaşka bir müze deneyimi yaşatıyor. Sıkıcı ve sessiz müzelerin aksine İllüzyon müzesinde koşabilir, bağırabilir, dilediğinizce eğlenebilir ve her anınızı fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

İstiklal Caddesi’nin tarihi simge yapısı Narmanlı Han’da yer alan müzenin açılışında özel davetliler DJ Doğuş Çabakçor’un çaldığı şarkılar eşliğinde benzersiz bir deneyim yaşadılar.

İllüzyon Müzesi İstanbul’da yer alan Tepetaklak Ev, Ames Odası, Vortex Tüneli ve daha bir çok illüzyonu ilk kez deneyimleme şansını yakalayan davetliler aynı zamanda Narmanlı Han’ın tarihi dokusunda en lezzetli yemekleri ve yaz kokteylleri ile renkli bir gece geçirdi.

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore