Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

LOPEZ'DEN 2 TRİLYONLUK KONSER!

Jennifer Lopez'in Antalya konseri için geri sayım başladı. Birkaç hafta önceden konserin verileceği otel doldu taştı. Özellikle Ruslar'ın yoğun ilgi gösterdiği Jennifer Lopez konserinin tarihi belli oldu..

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Jeniffer Lopez, It’s My Party turnesi kapsamında 6 Ağustos’ta Antalya’da konser verecek. Şarkıcı jlo’nun Belek’teki bir otelde  2 saat sahnede kalması bekleniyor. Konserin biletleri 7 bin TL ile locadan izlemek isteyenler için 50 bin Euro’ya kadar çıkıyor. O dönemde otelde minimum 7 gün konaklayan misafirler de konseri izleyebilecek. 

Şarkıcının özel istek ve talepleri de merak konusu. Genel olarak bakıldığında uzun bir liste ama mütevazi taleplerin olduğunu dile getiren yetkili, “Sanatçımız için özel talepler geldi, özellikle kremalı ve çok acılı yiyecekleri çok sevmediği gibi noktalar belirtildi. Bunu tüm mutfak ekibimizle paylaştık ve hazırlıklarımızı yaptık.Yetkili, “Ayrıca iki düzine tamamen beyaz gül talebi var, gülleri Isparta’dan getirmeyi düşünüyoruz” dedi.

 

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore