Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Melis Kaptanoğlu Kids X Trendyol Minik Prenseslerle Buluşuyor

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Tasarımcı Melis Kaptanoğlu’nun Trendyol için özel olarak tasarladığı 20 parçadan oluşan koleksiyon; doğum günü, mezuniyet, parti ve diğer tüm özel günler için kıyafet arayışında olan kız çocuklarına birbirinden şık seçenekler sunuyor.

Türkiye'nin en çok tercih edilen online alışveriş mağazası olan Trendyol ile iş birliği yapmanın kendisini çok heyecanlandırdığını ifade eden Melis Kaptanoğlu, yeni koleksiyonu ile ilgili şunları söyledi: "Melis Kaptanoğlu Kids X Trendyol Koleksiyonu ile yeni sezonda Trendyol'un çocuk giyim kategorisine yeni bir soluk getirmek istedik. Tüm kız çocuklarının beğenisini kazanacak, zamansız, rengarenk, en üst kalite malzemelerle ve işçilikle üretilmiş özgün bir koleksiyon oluşturduk. Çocukların hayal dünyalarına hitap eden koleksiyon, oyun alanından özel günlere kadar geniş bir yelpazede onlara eşlik eden ve en çok sevilen parçalardan oluşuyor."

 

Kız çocukları için hayat dolu bir dünyanın kapılarını aralayan Melis Kaptanoğlu Kids X Trendyol Koleksiyonu, 24 Haziran’dan itibaren Trendyol’da!

Paylaş :

marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore