Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

''KIZLAR CUMHURİYETİ'' HARVEY NİCHOLS&GALERİES LAFAYETTE

“Kızlar Cumhuriyeti” mottosundan yola çıkarak özgün tasarımlarla adını dünya modasına duyuran Melis Kaptanoğlu Kids’in eşsiz koleksiyonları artık Harvey Nichols Kanyon, Harvey Nichols Ankara Next Level ve Galeries Lafayette Emaar Square Mall’da.

ANTHAVEN'E MUHTEŞEM DAVET

Cemiyetin ünlü isimleri Ant Yapı’ın Bodrum’da özel liman ve kanallı tek projesi Anthaven’in davetinde buluştu.

YENİ ŞUBE GÜN SAYIYOR..

Dünyaca ünlü en iyi marka ve teknikleriyle İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde bulunan Portofino Solarium Beauty & SPA Acıbadem’de 2. şubesini açıyor.

Schwarzkopf’tan İlk Kalıcı Jel Saç Boyası Pure Color’a Renkli Lansman

Saç boyası markası Schwarzkopf, saç boyalarında bir yeniliğe imza atarak ilk kalıcı jel saç boyası Pure Color’ı, gerçekleştirdiği renkli lansman daveti ile tanıttı. Pure Color’ın renkli dünyası, markanın ruhunu yansıtan renkli bir lansman ile tanıtıldı.

 

Doritos Risk 3.0 gecesinde Gonca Vuslateri doğruyu, Didem Soydan ise cesareti seçti

Doritos’un sevilen ürünü Risk 3.0’ın lansmanı Gonca Vuslateri ve Didem Soydan ev sahipliğinde “Doğruluk mu Cesaret mi” temalı bir etkinlik ile gerçekleştirildi. Doritos Risk 3.0 gecesinde Gonca Vuslateri “Doğruluk Elçisi” olurken, Didem Soydan ise “Cesaret Elçisi” oldu. Renkli görüntülere sahne olan partide eğlence dünyasının popüler isimleri Öykü Çelik, Kemal Doğulu, Hazal Filiz Küçükköse, Mert Öğüt gibi isimler bir araya geldi. “Doğruluk mu cesaret mi” oyununda cesaret elçisi olan Didem Soydan: “Türkiye’de cesur kadın kavramına karşılık geldiğim için gurur duyuyorum.

HUZUR DA AŞK DA KALAMIŞ KOYU’NDA

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde romantizmin büyüsünü yaşamak isteyenlere hem huzuru hem de aşkı vaat ediyor. Üstelik seçim de size kalmış.

Luxury abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore

 

 

CRUISE BRANDS