Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ÜNLÜ İŞADAMINA ÖZEL KUTLAMA

İpekyol Yönetim Kurulu Başkanı ünlü işadamı Yalçın Ayaydın’a doğumgününde eşi Tünay Ayaydın ve kızı İpek Apdik özel kutlama hazırladılar.

BU KEZ MELİSA ÖZMEN RÖPORTAJ VERDİ

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden aynı zamanda BONNE VIE dergisi moda editörü olan Melisa Özmen, şimdiye kadar Tanju Babacan, Yıldırım Mayruk, Faruk Saraç ve daha birçok tanınmış modacıyla yaptığı röportajlarla geniş bir okuyucu kitlesine hitap ediyor. Henüz 18 yaşında olmasına rağmen böyle bir başarıya imza atan Özmen, kendisi ile yapılan röportajda moda üzerine kendiyle ilgili görüşlerini dile getirdi.

Biz sizi cemiyet dergilerinden zaten tanıyoruz ama yine de Melisa Özmen kimdir, bizlere anlatır mısınız?

18 Down Sendromlu Genç İzmir Hilton Oteli’nde Servis Eğitimi Alacak

Bornova Belediyesi, down sendromlu gençlerin meslek sahibi olarak sosyal yaşamın içerisinde yer alması amacıyla önemli bir çalışmaya imza atıyor. 18 down sendromlu çocuğa meslek edindirmek amacıyla “Uygulamalı Servis Eğitimi” verilmesine ilişkin ders ve eğitimler Bornova Belediyesi, Hilton İzmir Oteli, İzmir Down Sendromu Derneği  ve 118 R Bayraklı Smyrna Lions Kulübü Derneği işbirliği ile başlıyor. Proje ile ilgili protokol Hilton İzmir Oteli’nde düzenlenen törenle imzalandı. 

 

TÜRKİYE ÖRNEK OLMALI

Mr Jade’den depremzedelere yardım eli

Sanat dünyasının en yardımsever isimlerinden Mr Jade, Elazığ depremine de kayıtsız kalmadı. Bölgeye koli koli yardım malzemesi gönderen ünlü sanatçı, Elazığ ve Malatya’daki ailelerinin yanına gitmek isteyen öğrencilerin de uçak biletlerini alacağını duyurdu.


24 Ocak Cuma günü Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından tüm Türkiye tek yürek oldu. Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri ve yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı ve işadamı Mr Jade de depremzedelere yardım etmek için kolları sıvadı.

Magazin abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore