Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

H&M-ROCHA İŞ BİRLİĞİ

Simone Rocha ve H&M, önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan Simone Rocha x H&M koleksiyonunun resmi kampanya filmini ve fotoğraflarını sunmaktan gurur duyar.

KOLYECİK.COM.TR İLE SEVDİKLERİNİZE DEĞER KATIN…

Sahare Kuyumculuk, temellerinin atıldığı 1974 yılından bugüne bilgi ve birikimini gelecek kuşaklara aktararak deneyimini sadece Türkiye’de değil tüm dünyada paylaşarak sürekli üretip büyüyerek istikrarla yoluna devam etti. En büyük sermayesi tecrübe, güven, kalite ve müşteri memnuniyeti olan firmamız tarihi motiflerimizi günümüze taşımakla kalmadı özgün tasarımları farklı konseptleriyle dünyanın dört bir yanına da ulaşmayı başardı. 

Pandemiden doğan marka: Shelove

Girişimci iş adamı Oktay Batal ile tekstil firması sahibi Onur Tetikli güçlerini birleştirdi, ortaya ‘Shelove’ markası çıktı. İki başarılı iş adamının yarattığı giyim markası, Shelove  sitesi üzerinden tüketiciyle buluşacak.  

H&M SEMBOLIK İRLANDALI TASARIMCI SIMONE ROCHA ILE IŞ BIRLIĞI

H&M, uzun yıllardır gelenekselleşen başarılı tasarımcı iş birliklerine devam ederek, Londra merkezli Moda Tasarımcısı Simone Rocha ile olan iş birliğini paylaşmaktan ötürü heyecan duyuyor.
Moda abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore