Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Eren Çıralar'dan 1 şarkı 2 versiyon

Uzun yıllardır sahne alan ve birçok ünlü sanatçıya albümlerinde katkıda bulunan Eren Çıralar,“Azım” adlı maxi single’ını beğeniye sundu. Çıralar, maxi single ile aynı adı taşıyan şarkıya iki ayrı versiyonda yer verdi. Söz ve müziği Bülent Cenkci’ye ait olan eserin düzenlemesini Erhan Doğancıoğlu yaptı.Şarkının balat versiyonunun düzenlemesi ise Emrah Demiralp imzası taşıyor. Çıralar, “Azım” şarkısına bir de klip çekti. Klibin yönetmenliğini Erkan Nas üstlendi. Şarkıcının yeni çalışması Deep Revery adlı YouTube kanalında ve tüm dijital platformlarda yerini aldı.  

URİEL SALNAİTİS TÜRKİYE’YE GELİYOR

Sezen Aksu’nun “Kaybolan Yıllar” şarkısına getirdiği yorumla müzik dünyasında dikkatleri üzerine çeken Uriel Salnaitis, yeni single’ını tamamladı. Sezen Aksu hayranı şarkıcı, bu kez usta sanatçının “Gelen Gideni Aratır” adlı eserini cover’ladı.

Avrupa'yı Fethetti

Almanya'nın Stuttgart şehrinde doğup büyüyüp İstanbul'a yerleşip şu an Avrupa'nın ve Türkiye'nin en popüler sanatçılarının menajeri veya danışmanlığını yapan Fatih Tozlu, son zamanlarda kendinden çok fazla söz ettiriyor. STAFworld! Adında ki şirketi ile çok fazla projenin altına yakın zamanda imza attıklarını biliyoruz.

Sarah Haderi müzik dünyasına hazır.

Uzun süredir İstanbul’da yaşayan müzik tutkunu iş kadını Sarah Haderi, ilk single’ını çıkarmak için gün sayıyor. Mert Aydın’ın aranjörlüğünde hazırladığı şarkıyı çok yakında yayınlayacak olan Haderi, müzik dünyasına iddialı bir başlangıç yapmak için imajını da yeniledi.

İstanbul’da beş restoranı bulunan ve altıncı mekanını açmaya hazırlanan Arnavut iş kadını Sarah Haderi, uzun süredir hayalini kurduğu single projesini sonunda hayata geçirdi. Aranjör Mert Aydın’la işbirliği yapan Haderi, 90’lı yıllarda pop müziğe damga vuran bir şarkıyı cover’ladı.


KAMPA GİRDİ

CEM BELEVİ ÇOCUKLARLA ŞARKI SÖYLEDİ

Türk pop müzik şarkıcısı ve aktör Cem Belevi,  Kelebek Mobilya’nın yeni reklam yüzü oldu. Yıl boyunca reklam filmlerinde kamera karşısına geçecek olan Cem Belevi, ilk reklamında eğlenceli bir şarkı da seslendirdi.

Ünlü şarkıcı Cem Belevi Kelebek Mobilya’nın yeni reklam yüzü oldu. İlk reklam çekimini çocuklarla yapan Cem Belevi, kelebekler eşliğinde gitarını çalarak, çocuklarla birlikte şarkı söyledi.

Reklamda ünlü şarkıcı kelebekler eşliğinde gitarıyla şarkısını seslendirirken çocuklar ise Belevi’ye dans ederek eşlik etti.  

Özge Şafak’a Bilal Sonses desteği

Müzik dünyasının sevilen sesi Özge Şafak, yeni single’ında Bilal Sonses’le işbirliği yaptı. Sonses, söz ve müziğine imza attığı şarkıda Şafak’a vokal de yaptı.


Avusturya’nın başkenti Viyana’da yaşayan Özge Şafak, müzik çalışmalarına iddialı bir single’la devam ediyor. Şafak bu kez müzik dünyasının son dönemde en çok konuşulan isimlerinden Bilal Sonses’le işbirliği yaptı.

Müzik abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore