Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

AŞKTAN MUZDARİPLERE REÇETEYİ NOTALARLA YAZDI

   AŞKTAN MUZDARİPLERE REÇETEYİ NOTALARLA YAZDI 


        Arka arkaya çıkardığı hitlerle zirveden inmeyen genç sanatçı Hande Ünsal, yeni şarkısı “Daha İyi”  ile listeleri yeniden alt üst etmeye hazırlanıyor.

        Sözü ve müziği kendisine ait olan yeni hitini “Hepimizin hayatında en az bir kez ‘çok seviyorum ama sevmesem daha iyi’ dediği biri olmuştur. Ben gibi bu duyguyu yaşayan herkese , daha iyi hissettirecek .” sözleriyle müjdeleyen Ünsal, aşktan muzdariplere reçeteyi notalarla yazdı.

HADİSE’DEN BÜYÜLEYEN PERFORMANS

Hadise Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Hotel’de sahneye çıktı. Taşlı, ayna işlemeli mini elbisesiyle gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Recep İvedik'in halay türküsü

Recep İvedik’in halay türküsü

Yurtseven Kardeşler’in düğün eğlencelerinin vazgeçilmezi haline gelen “Halayımız Bitmesin” türküsü, “Recep İvedik” serisinin 6’ncı filmine de damgasını vurdu.

Yurtseven Kardeşler’in “Halayımız Bitmesin” türküsü, uzun yıllardır düğün ve kına eğlencelerinin vazgeçilmezi. Sadece Türkiye’de değil, Almanya başta olmak üzere pek çok ülkede de eğlence organizasyonlarında çalınan bu türkü, “Recep İvedik” serisinin 6’ncı filmiyle yeniden gündeme geldi.

SİNEMA SALONLARI

KAHKAHAYA BOĞULDU

İREM DERİCİNİN "TEK TABANCA" ŞARKISININ SAHİBİ EMRAH DEMİRALP KENDİ SİNGLE’NI YAYIMLADI!!!!

Daha önce yaptığı akustik çalışmalarla sosyal medyada dikkat çeken , geçtiğimiz yıl İrem Derici’ ye verdiği şarkısı ‘’Tek Tabanca’’ ile başarısından söz ettiren  besteci,söz yazarı  ve prodüktör  Emrah Demiralp; ilk single’ ı “Güzel Kadın”ı yayımladı. 
Sözü ve müziği Turgut Raviş’e ait olan  ‘’ Güzel Kadın ‘’ adlı şarkıya   Utku Çılgın   yönetmenliğinde klip çekildi.Video Klip de ise Emrah Demiralp’e Polonyalı model Polina Chepurnova eşlik etti. 

Haydar Alan’dan yeni şarkı ''BİR TEK SANA VURULDUM''

 

Haydar Alan’dan

yeni şarkı

BİR TEK SANA VURULDUM

 

 

Özgün müzik sanatçısı Haydar Alan, yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu. “Bir Tek Sana Vuruldum” adlı çalışma, Melodi Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı.

 

 

Haydar Alan, üç albümden sonra bu kez bir single hazırladı. Sanatçı, çalışma için söz ve müziği Fuat Bahçeci’ye ait “Bir Tek Sana Vuruldum” adlı eseri yorumladı. Melodi Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının video klibi ise Erol Güngören’in yönetmenliğinde çekildi.

Müzik abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore