Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

AYBEN ERSOY ''İYİLEŞTİM '' DEDİ

Sen  de ‘’Dünya’mızın  içten bir  ‘’İyileştim’’demeye ihtiyacı var’’ diyorsan, derin bir nefes al ve duyur sesini yaratılmış her zerreye …

 

Yurt içinde ve yurt dışında sahne performansları ile geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan, 2017 yılında Silk Way Star ses  yarışmasında  jüri koltuğunda Türkiye ‘yi başarıyla temsil eden  Ayben Ersoy’un  yeni şarkısı ‘’İyileştim ‘’ Erman Çaltı Production etiketiyle dinleyici ile buluştu.

 

Müzik Öğretmeninden Yeni Single!

İzmir doğumlu ,Ege Üniversitesi Konservatuarı   Türk müziği ses eğitimi bölümünden mezun olan ,uzun yıllardır söz ve besteleri ile geniş bir arşive sahip , iyi yorumu ile dikkat çeken Sema İnal; yeni single çalışması olan ‘’Ellere Gitti’yi müzikseverlerin beğenisine  sundu. 

 

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Yusuf Öztürk ‘ün yaptığı, sözü Sema İnal ‘a müziği Sema İnal , Ceydar’a , düzenlemesi ise yine Ceydar’a  ait olan ‘’Ellere Gitti’’ Goed Music etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Netd Youtube kanalında yerini aldı. 

 

Mr. Jade’nin çifte heyecanı

Mr. Jade hem iş hem aşk yaşamıyla önümüzdeki günlerde adından sıkça söz ettirecek. Sürpriz bir isimle yeni bir aşka yelken açan ünlü işadamı, bir yandan yeni ilişkisinin diğer yandan hazırlıklarını sürdürdüğü single’ının heyecanını yaşıyor.

Seren Uzun Tüm Türkiye ‘yi Oynatacak

Pulim şarkısıyla milyonlara ulaşan Seren Uzun ; yeni teklisi “Sevda Sözü’yle  tüm Türkiye’yi oynatacağını söyledi. 

Memleketi Trabzon başta olmak üzere Rize ve çevre ilçelerinde çekilen klipte ;yöresel kıyafetin yanı sıra Kendi tarzına uygun görselliğiyle de dikkat çekecek Seren Uzun; Bu aralar çok sıkıntılar yaşadık. Hep beraber eğlenebileceğimiz bir şarkı oldu. Şarkımızla Herkes oynayacak, dedi. 28 ağustos Cuma akşamı Goed Müzik etiketi ile  Netd Youtubekanalında ve tüm dijitallerde yayınlanan şarkı özellikle Karadenizliler tarafından çok beğenildi.

Bilal Hancı'nın son teklisi 1 haftada 11 milyon izlendi

Dijital dünyada espirili videolarıyla, 2017 yılında da “Ağlama Beni Ana” isimli single çalışmasıyla adını duyuran Bilal Hancı, yeni şarkısı “Sevdanın Böylesi”ni ILS Vision etiketiyle dinleyicisiyle buluşturdu.
Karadenizli olan ve müziğine de karadeniz ezgilerini yansıtan genç şarkıcı Bilal Hancı, şu ana kadar 3 single çalışması ile dinleyicilerin karşısına çıkmış ve toplamda 116 milyon dinlenmeye ulaşmıştır.

Nassa Nef& 6İant& Ceydar ‘dan dikkat çeken düet ..

Burak King ‘le beraber çocukluğundan bu yana Hollanda’da  Türkçe rap müzikle büyüyen  ,  ilk profesyonel müzik hayatına geçtiğimiz aylarda  “Sana Yazamam” adlı şarkısıyla  giriş yapan Nassa Nef sürpriz düet şarkısıyla dikkat çekiyor. 

 

Müzik abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore