Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Dünya starlarından sonra Türk starların da tercihi!

Dünyaca ünlü isimlerin kullandığı Celergen Sağlık ve Güzellik,  Türkiye’de de son zamanlar da popüler olmaya başladı.

İçten hücre onarımının yanı sıra İsviçreli, Alman ve Amerikalı doktorlar tarafından da vücuttaki iltihabı kuruttuğu ve virüslerin vücutta barınmasını önleyen özelliklerde moleküllere sahip olduğu onaylanan Celergen’in üretimi de yalnızca İsviçre’de yapılıyor. Celergen, İsviçreli ve Alman bilim adamlarının ortaklaşa yapmış olduğu uzun ve sağlıklı yaşam araştırmalarından sonra ortaya çıkan bir besin takviyesi olmasıyla da öne çıkıyor.

AKCİĞER KANSERİ NASIL BELİRTİ VERİR?

Öksürük sayısı artmışsa, gündüz öksürükleri gece de görülmeye başlamışsa ve balgamda kanama varsa dikkat! Bu belirtiler akciğer kanserini işaret ediyor olabilir.

HEMOROİD TEDAVİSİNDE “LASER YÖNTEMİ”

Oldukça yaygın görülen bir hastalık olan Hemoroid yaşam kalitesini ciddi anlamda düşürmektedir. Peki hemoroidden korunmak için ne gibi önlemler almak gerekir, tedavi şekilleri nelerdir, Laser etkili bir tedavi yöntemi mi? Konu ile ilgili Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kar bilinmesi gerekenleri anlattı.

MEME KANSERİNDEN KORUNMANIN YOLLARI…

Meme kanserinden korunmak için neler yapılmalı, erken tanı için kendi kendine muayene nasıl yapılmalı, ne kadar sıklıkla uzmana görünmek gerekir? Medigold Sultan Hastanesinden Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kar açıkladı.
Sağlık abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore