Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ÇAĞLA İLE GÜZELLİK TÜYOLARI

Çağla Şikel’in sunduğu ve hafta içi her gün Fox tv’de yayınlanan “Çağla ile Yeni Bir Gün” programı konusunda uzman konukları ağırlamaya devam ediyor.

VÜCUT SAĞLIĞININ KİLİT NOKTASI "SAĞLIKLI BAĞIRSAKLAR"...

Aşırı stres, sağlıksız ve endüstriyel beslenme, bilinçsiz antibiyotik kullanımı gibi etkenler bağırsak florasını olumsuz etkiliyor. Bu durum da obeziteden diyabete, alerjik hastalıklardan depresyona ve bağışıklık hastalıklarına kadar pek çok olumsuzluğu beraberinde getiriyor. Bunlardan korunmak için ise son yıllarda uzmanların da çok tartıştığı prebiyotik ve probiyotikler gündeme geliyor. Konu ile ilgili Medigold Sultan Hastanesinden Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Kar bilgi verdi.

VAJİNAL GENİŞLİĞE BAĞLI PROBLEMLER TARİHE KARIŞIYOR

Dr. Nüket Eroğlu, ‘Genital bölge kaslarındaki gevşeme ve bunun beraberinde getirdiği problemler kadınları çok mutsuz ediyor’ dedi. Dr. Nüket Eroğlu ‘Ancak bu sorunların üzerini örtmek ve görmezden gelmek en yanlış hareket. Cinsellik yemek, içmek gibi herkesin ihtiyaç duyduğu hem bedensel hem ruhsal tatmin yolu. Mutsuz kadın ‘mutsuz toplum’ demek. Radyofrekans ile kadınların tüm bu problemlerden ameliyatsız olarak kurtulması çok kolay!’ diye ifade etti.
Sağlık abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore