Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Burun estetiği maske takmaya engel değil!

Pandemi nedeni ile Türkiye de tüm dünya ülkeleri gibi en az etkilenmek için birçok tedbir alıyor. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu önderliğinde yürütülen bu önlemler kapsamında elektif ameliyatlara yapılan kısıtlama Mayıs ayında kalktı. KBB ve Baş & Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Serkan Barışkan, kısıtlamaların kalkmasıyla  tüm dünyada estetik operasyon başvurularında artış gözlemlendiğini belirtti. 

 

Koronavirus Sigara İçenleri Ölüme Götürüyor

Milyonlarca Kişinin ölümüne neden olan Covid-19 virüsünün hayati tehlikesi tüm dünyada devam etmektedir. Yeşilay B Şube Yönetim Kurulu Üyesi Biorezonans Terapisti Neslihan Baykal Yakışan, Corona virüsünü geçirmiş ve sağlığına kavuşan kişilerle, sigara içen kişilerin vücuttaki hasarın kat ve kat fazla olduğunu, ileride akciğerleriyle ilgili sorunlar yaşayabileceklerini ifadesini kullandı.

100 Kriteri Yerine Getirdiler, Covid-19 Güvenilirlik Sertifikası Aldılar

Türkiye’de ticaret bakanlığının da desteklediği sertifikalar arasında bulunan Temos Covid-19 Güvenilirlik sertifikasına Türkiye ve Dünya’da sahip olan ilk estetik hastanesi Vanity Estetik oldu!

Vanity Estetik, Temos Covid-19 Güvenilirlik sertifikası için gerekli olan 100’e yakın kriteri başarıyla geçerek Türkiye’de ve aynı zamanda Dünya’da Covid-19 Güvenilirlik sertifikası almaya hak kazanan ilk Estetik merkezi unvanına sahip olmuş oldu.

Timoma nedir? Belirtileri ve tedavi şekilleri nelerdir?

 

Nadir görülen bir kanser türü olan Timoma genelde tesadüfen  fark edilir bazen de nefes darlığı, göğüs ağrısı, ses kısıklığı, yutma güçlüğü, yüz ve kolda şişme gibi belirtilerle de ortaya çıkabilir. Timomanın belirtileri, teşhis ve tedavileri hakkında tüm bilinmesi gerekenleri Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan anlattı.

 

Sağlık abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore