Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

So CHIC'den Sanata Büyük Destek...

So CHIC... Genel müdürü Gülnaz Sezgin Boğaziçi Filarmoni Orkestrası'nın yılbaşı konserine sponsor olarak sanata verdiği desteklerini röportajda anlattı.

BÜYÜK EFES SANAT’TAN “SANATUAR V” SERGİSİ

Swissôtel Büyük Efes ve Büyük Efes Sanat sezona, üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinin akademisyen kadrolarından oluşan “Sanatuar” projesinin beşincisi ile 6 Kasım’da merhaba diyor.

'COLOUR STORİES' ART GALLERY'DE

Artgalerim sahibi Özlem Alıcı ve Proje Ortağı ve Direktörü Çiğdem Kurtuluş’ un birlikte beraber hazırladığı seriyi izlemeye birçok sanatsever katıldı.

İSTANBUL KİTAP FUARI’NDA BAŞARILI GAZETECİ FUNDA AKOSMAN ERMAN’IN İMZA GÜNÜNE DAVETLİSİNİZ!

Önce Vatan Gazetesi Papatya sayfası yazar/ editör/ haber müdürü, Papatya Dergisi yazarı, Vatan Tv’de “Papatyalı Sabahlar” program sunucusu ve modetörü, diğer TV’de “Sağlıklı Papatyalar” program sunucusu olan renkli kişiliği ile severek takip ettiğiniz Funda Akosman Erman, 10 Kasım günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşacak.

ANTİK A.Ş’DEN MÜZE GİBİ MÜZAYEDE

Artam Antik A.Ş.’den “En Değerliler” Çağdaş Sanat Eserleri Müzayedesin'de Erol Akyavaş, Burhan Doğançay, Eren Eyüboğlu, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Neşe Erdok gibi bir çok ünlü sanatçının eserleri 16 Kasım Cumartesi günü satışa sunulacak.
Sanat abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore