Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

İstanbulluların Sığındığı Bir Liman: Büyükada

İstanbul gibi büyük bir metropolde yaşıyoruz. İş, sosyal yaşantı ve günlük koşuşturmacalar içinde günlerimiz akıp gidiyor. Tüm bu uğraşlar yüzünden şehrin güzelliklerini kaçırıyoruz ve bazen ne kadar şanslı olduğumuzu unutuyoruz. Gezilecek ve yapılacak o kadar çok seçeneğimiz var ki; parklar, kasırlar, bahçeler, saraylar, kültür, sanat etkinlikleri. Tabii ki pandemi günlerini kastetmiyorum, her şeyin kıymetini bu süreçte daha iyi anladık.

Türkiye'de kış tatili için gidilecek en iyi rotalar

Türkiye, kış tatili geçirmek isteyenler için her türlü imkanlara sahip rotalarla tatilcileri memnun ediyor. Yılbaşı da yaklaşırken yeni yıl tatilinizde ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebileceğiniz, beyaz örtünün kapladığı olağanüstü manzaralar, kayak merkezleri gibi karın tadını doyasıya çıkarabileceğiniz pek çok rota, sizleri bekliyor.

Sosyal mesafeli tatil: Türkiye'nin en iyi kamp rotaları

Yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla sosyal mesafeli tatil, bir hayli önem kazandı. Kalabalık topluluklardan uzaklaşmak isteyenler, izole bir tatil için kamp alanlarını tercih etmeye başladılar. Türkiye, coğrafi konumu ve doğal güzellikleri sayesinde pek çok çadır kampı rotasıyla en iyi sosyal mesafeli tatil imkanı sunuyor.
Travel abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore