Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Avrasya Bölgesinin en büyük Blockchain Zirvesi Sektörün ünlü isimlerine ev sahipliği yapacak

Dünyadan ve Türkiye’den birçok otoritenin katılacağı “Avrasya Blockhain Zirvesi” (Eurasia Blockchain Summit), blockchain ve kripto paranın dünya markası isimleri Doçent Dr. Emin Gün Sirer ve Meltem Demirörs’ü de ağırlayacak. 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde Wyndham Levent’te düzenlenecek zirveye Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğudan 200’ün üzerinde yabancı misafir de konuk olacak.

İTÜ - İTHİB İŞBİRLİĞİ İLE TÜRKİYE’DE İLK TEKNİK TEKSTİLLER YÜKSEK LİSANS PROGRAMI HAYATA GEÇİYOR

İstanbul Teknik Üniversitesi ile İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği, Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden tekstildeki dönüşümün somut adımlarını lisansüstü program işbirliği ile atıyor. Programın, Türkiye’de Teknik Tekstiller alanında sektörün gelişimine liderlik edecek nitelikli insan gücünün yetiştirilmesine ve üniversite- sanayi işbirliği vasıtasıyla firmaların AR-GE potansiyellerinin geliştirilmesine katkı sağlaması hedefleniyor.

Meşhur Birecik patlıcanı ile kebap zamanı geldi!

Meşhur Birecik patlıcanı ile kebap zamanı geldi!

Gaziantep'in meşhur Birecik patlıcanını denemediyseniz tam mevsimi! Peki Birecik patlıcanının özelliğini biliyor musunuz?


 

Ziya Şark Sofrası Sirkeci ve Fatih Şubelerinde, her sene Temmuz ayı ile başlayan Eylül'e kadar süren Birecik patlıcanını mevsiminde sizinle buluşturmaya devam ediyor. 


 

Peki özelliği nedir Birecik patlıcanın?

EĞLENCE CAHİDE İLE ALAÇATI’DA

Eğlence dünyasının bir numarası ‘En çok ben eğlendim’ kitabının yazarı İzzet Çapa; Cahide’yi Alaçatı’da açtı.

SWISSOTEL BÜYÜK EFES İZMİR'DE 8. ÇOCUK KARNAVALI

Swissôtel Büyük Efes ve Mandal Ajans, işbirliğiyle Dovido’nun ana sponsorluğunda “Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı” yararına Çocuk Karnavalı 8. Kez düzenlendi. Minik misafirler eğlencenin doruğuna ulaştı.
Trend abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore