Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

YENİ ŞUBE GÜN SAYIYOR..

Dünyaca ünlü en iyi marka ve teknikleriyle İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde bulunan Portofino Solarium Beauty & SPA Acıbadem’de 2. şubesini açıyor.

Schwarzkopf’tan İlk Kalıcı Jel Saç Boyası Pure Color’a Renkli Lansman

Saç boyası markası Schwarzkopf, saç boyalarında bir yeniliğe imza atarak ilk kalıcı jel saç boyası Pure Color’ı, gerçekleştirdiği renkli lansman daveti ile tanıttı. Pure Color’ın renkli dünyası, markanın ruhunu yansıtan renkli bir lansman ile tanıtıldı.

 

Doritos Risk 3.0 gecesinde Gonca Vuslateri doğruyu, Didem Soydan ise cesareti seçti

Doritos’un sevilen ürünü Risk 3.0’ın lansmanı Gonca Vuslateri ve Didem Soydan ev sahipliğinde “Doğruluk mu Cesaret mi” temalı bir etkinlik ile gerçekleştirildi. Doritos Risk 3.0 gecesinde Gonca Vuslateri “Doğruluk Elçisi” olurken, Didem Soydan ise “Cesaret Elçisi” oldu. Renkli görüntülere sahne olan partide eğlence dünyasının popüler isimleri Öykü Çelik, Kemal Doğulu, Hazal Filiz Küçükköse, Mert Öğüt gibi isimler bir araya geldi. “Doğruluk mu cesaret mi” oyununda cesaret elçisi olan Didem Soydan: “Türkiye’de cesur kadın kavramına karşılık geldiğim için gurur duyuyorum.

HUZUR DA AŞK DA KALAMIŞ KOYU’NDA

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde romantizmin büyüsünü yaşamak isteyenlere hem huzuru hem de aşkı vaat ediyor. Üstelik seçim de size kalmış.

TULLİA JEWELS BEYMEN VE OPENHUS’DA

Başarılı iki kuzen Aylin Kan ve Hande Yılmaz’ın kurucusu olduğu Tullia Jewels, eşsiz tasarımlarıyla  Bebek’te bulunan Showroom’larından ve online sitelerinden sonra Beymen İstinye Park ve Openhaus Nişantaşı’nda...

CANAN YOLAÇ'TAN YILBAŞI STİL ÖNERİLERİ

Yepyeni bir seneye, yenilenen ve stil sahibi bir kişi olarak girmek istiyorsanız; Renk ve Stil Danışmanı Canan Yolaç’ın stil önerilerine kulak verin.
Luxury abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore

 

 

CRUISE BRANDS