Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

YALIDA MUHTEŞEM DÜĞÜN

Cengiz-Demet Sabancı Çetindoğan çiftinin kızları Pırıl Çetindoğan ,Gökhan Kokuludağ ile Zarif Mustafa Paşa Yalısı'nda hayatını birleştirdi.

Banu Noyan’ın ilk kitabı raflarda

Ulusal ve uluslararası düzeyde ses getiren birçok organizasyona imza atan Banu Noyan, ilk kitabı “Biraz Söz Dinle”yi okurla buluşturdu. Noyan, iş ve hayat deneyimlerini paylaştığı eserinde ayrıca büyük beden kadınların yaşadığı olumsuz durumları da kaleme aldı.

Ulusal ve uluslararası organizasyonların yanı sıra güzellik yarışmaları ve moda gösterilerinin koreografisini de yapan Banu Noyan, hem iş yaşamı hem de özel hayatındaki deneyimlerini “Biraz Söz Dinle” adlı kitabında paylaştı. 

BÜYÜK BEDEN KADINA PSİKOLOJİK ŞİDDET

Asırlık TBS Yeniköy İlkokulu yeni yılın ilk ders zili çaldı

1872 Yılında eğitim amaçlı temelleri atılmış olan 2015 Yılında Tarabya İngiliz Okulları sahibi Mehmet Gültekin tarafında restore edilip hizmete sokulan asırlık TBS Yeniköy İlkokulu yeni yılın ilk ders zili çaldı. Covid-19 salgın döneminde okulların alması gereken her önlemi alındı. Ve ilk günde çocuklar aileleri ile vedalaşıp arkadaşları ile buluştuğu anda yaşadıkları heycan ve mutluluk gözlerden kaçmadı. Ünlü iş insanı Alican Duran oğlu Pars ile bu heycanı yaşayan ailelerden biriydi.

Magazin abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore