Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Ayşegül Ekinci yeni kitabıyla dünyaya açıldı

Türk basınını uzun yıllardır yurtdışında başarıyla temsil eden ödüllü gazeteci Ayşegül Ekinci, abisinin ölümünün ardından yazdığı kitapla dünyaya ‘yazar’ kimliğiyle açıldı. Ekinci’ye bu süreçte en büyük destek, ünlü yazar ve insan davranış uzmanı Dr. John Demartini’den geldi.

Neshe Latin Amerika Gündeminde

NESHE, bir süre önce yayınladığı ilk global teklisi ‘Hijo de la Noche’ ile müzik dünyasında dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.  

NESHE şimdilerde ise Latin Amerika’nın gündeminde. Kolombiya’nın en önemli kanallarından ‘Canal RCN’ Cali y el Dandee, Juanes, Bad Gyal, Mon Laferte gibi önemli sanatçıların yanında NESHE ve ‘Hijo de la Noche’ye yer verdi. Kolombiya’nın en ünlü radyosu ‘RCN’ başta olmak üzere, Peru ve Meksika’da da radyo programlarında özel konuk olarak ağırlanan NESHE, akıcı ispanyolcası ile de büyük takdir topladı. 

 

Leyla Yıldırım’dan Pozitif Tüyolar

Influencer Leyla Yıldırım, hayatta pozitif olmanın ve gülümsemenin öneminden bahsederek, huzuru artırmak için izlenen yolda  karşılaşılabilecek engeller hakkında konuştu.
Kendisinin genelde pozitif tarafının ağır bastığını söyleye Leyla Yıldırım, "Telefonda konuşurken hatta mail veya mesaj yazarken bile gülümserim ki karşı tarafa enerjim geçsin" ifadelerini kullandı.

EVLİLİĞE İLK ADIM

Tabanlıoğlu mimarlığın ortağı Elitehayat’ın sevilen ismi Özdem Gürsel kendisi gibi mimar Mehmet Yemeniciler ile aile arasında yapılan törenle nişanlandı.

MELTEM DEMİR YENİ KOZMETİK ÜRÜNLERİNİ PİYASAYA ÇIKARIYOR...

İş insanı Meltem Demir kurduğu www.ezemhome.com sitesinde yaptığı başarılı iş grafiğine gözaltı torbalarını günlük kapatan "Meltem Demir Lifting Kremi " ilave etti.

Doğal malzemelerle güzellik ve bakıma hobi olarak başlayan Meltem Demir önümüzdeki ay kozmetik sektöründe adını daha çok duyuracak olan yeni ürünler çıkarmaya hazırlanıyor. 

Ünlü manken Cansu Taşkın’ın abisi Anıl Taşkın Avrupa’ya açılıyor

Ünlü manken Cansu Taşkın’ın abisi spor eğitmeni Anıl Taşkın, Avrupa’ya açılıyor. Taşkın, Almanya’nın Düsseldorf kentinde büyük bir spor eğitim merkezi açacak.

Ünlülerin spor eğitmenliğini yapan Anıl Taşkın’ın birlikte çalıştığı isimler arasında işadamı ve şarkıcı Mr. Jade de var. Kendi alanında en çok talep gören eğitmenlerin başında gelen Taşkın, şimdilerde Avrupa’ya açılacak olmanın heyecanını yaşıyor.


DÜSSELDORF’TA AÇILACAK

Magazin abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore