Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

MODA TUTKUNLARI İSTANBUL FASHION’DA

15 Ekim’e kadar sürecek olan bu yıl üçüncü kez konuklarını dijital olarak ağırlayan İFW, 38 tasarımcının koleksiyonunu 29 moda şovuyla fashionweek.istanbul adresinde tanıttı.

NS Sposa 2021 yılı modellerini tanıttı

Kadınları en özel günlerinde mutlu eden NS Sposa, 2021 yılında da geleneksel modelleri günümüze adapte ederek ışıltılı bir tarz sunuyor.

Bahar aylarının gelmesiyle, sevdikleriyle mutlu yarınlara adım atacak kadınlara birbirinden göz alıcı gelinlik sunan NS Sposa'da bohem, sade gibi modeller bu yıl da dikkat çekmeye devam ediyor.

ÜNLÜ OYUNCULARI BULUŞTURAN DEFİLE

Y PLUS by Yakup Biçer, “EBRULİ” koleksiyonu defilesinde Gonca Vuslateri, Tiraje Başaran, Gökhan Mumcu ve Bennu Gerede gibi isimler yer aldı

H&M-ROCHA İŞ BİRLİĞİ

Simone Rocha ve H&M, önümüzdeki günlerde satışa çıkacak olan Simone Rocha x H&M koleksiyonunun resmi kampanya filmini ve fotoğraflarını sunmaktan gurur duyar.

KOLYECİK.COM.TR İLE SEVDİKLERİNİZE DEĞER KATIN…

Sahare Kuyumculuk, temellerinin atıldığı 1974 yılından bugüne bilgi ve birikimini gelecek kuşaklara aktararak deneyimini sadece Türkiye’de değil tüm dünyada paylaşarak sürekli üretip büyüyerek istikrarla yoluna devam etti. En büyük sermayesi tecrübe, güven, kalite ve müşteri memnuniyeti olan firmamız tarihi motiflerimizi günümüze taşımakla kalmadı özgün tasarımları farklı konseptleriyle dünyanın dört bir yanına da ulaşmayı başardı. 

Moda abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore