Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ZEYTİN ADASI MİSAFİRLERİ

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu sahibi olduğu Zeytin adasında yakın dostu Serra Tokar’ı ağırladı.

So CHIC’DEN YENİ MAĞAZA YATIRIMI

  • Modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında Türkiye’nin önde gelen markalarından olan So CHIC, ülke genelindeki mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

 

  • Pandemi nedeniyle perakende sektöründe yaşanan durgunluğa rağmen yatırımlarını sürdüren So CHIC, bu yıl yurt içindeki 58’inci mağazasını İstanbul’un en popüler AVM’lerinden olan City’s Nişantaşı’nda açtı.

 

Ünlü futbolcuların vazgeçilmezi

2014 yılından bu yana ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren Chekich, futbolcuların da radarına girdi. Chekich’in yüzde 100 vegan ayakkabıları, Fernando Muslera’dan Yasin Öztekin’e yeşil sahaların pek çok yıldızının ilk tercihi.


2014 yılında kurulan Chekich, kaliteli ve özgün tasarımlarıyla kısa sürede dünyaya açıldı. İtalya, Fransa ve İspanya’nın dev firmalarıyla işbirliği yapan marka, etkileyici tasarımlara sahip vegan ayakkabılarıyla sektörde fark yarattı. 


KALİTELİ, ŞIK, SAĞLIKLI

MASKELER RENKLENDİ

Günlük hayatımızın parçası haline gelen maskeler artık renkleniyor. Mina Tekstil bünyesinde kurulan MASK ACCESSORY markası desenli bez maskelerde ilham veriyor. Amerika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan firma kalitesini iç pazara da aktarıyor. İhracat, toptan ve perakende satış kanallarının tümünü kullanan firma ürünlerinin sertifika ve lisanları ile nihai tüketiciye güven veriyor.

SELİN CİĞERCİ VE SEREN SERENGİL'İN YENİ GÖZDESİ “ METE ŞİMŞEK”

Türkiye'de mikrokaynak saç uzatma tekniği denince akla gelen ilk isim ünlü kuaför Mete Şimşek starlarında tercihi.

 

Sanat ve cemiyet hayatının ünlü kuaförü olarak bilinen Mete Şimşek mikrokaynak saç uzatma tekniğinde de tek isim haline geldi. 

Selin Ciğerci,  Ayşe Hatun Önal,  Seren Serengil gibi isimlerin saç ve imajını güvenerek teslim ettiği ünlü kuaför Mete Şimşek 2020 yazının en rağbet gören renklerinin bebek sarısı, buz sarısı ve bronz kahve olduğunu belirtti.

 

Moda abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore