Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

Almanya’dan şarkıcı transfer etti

TV yapımcısı Görkem Uludüz, müzik dünyasına bir kez daha el attı. Uludüz’ün yeni yıldız adayı Almanya’dan gelen genç şarkıcı Caner Dinç. Beste de yapan yetenekli müzisyen, “Pusula” single’ıyla çıkış yapacak.

 

Ulusal kanallarda yayınlanan televizyon programlarının yanı sıra müzik dünyasında da projeler geliştiren Görkem Uludüz, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başarılı yapımcının yeni yıldız adayı; Almanya'dan gelen genç şarkıcı ve besteci Caner Dinç.

“PUSULA” İLE İDDİALI GELİYOR

AZERBEYCAN ‘A MEKTUP

Azerbaycan'a bir destek de  Azeri sanatçı  Nahide Babaşlı, Youtube Fenomenleri   Ali Biçim ve Mesut Can Tomay ‘dan  ‘’ Mektup’’  adlı şarkısıyla geldi.  

Azerbaycan halkına  destek verme amaçlı ünlü sosyal medya fenomenleri Ali Biçim ve Mesut Can Tomay ile bir araya gelen  Nahide Babaşlı,   ‘’Mektup ‘’ adlı şarkılarını yayınladılar. 

 

Avukat’tan yeni single Zehirli Otlar

Mesleğinde yıllardır başarı ile yoluna devam eden ve bugüne dek Avukat kimliği ile sayısız başarıya imza atmış olan Burak Sense, şimdi ise yeni bir solukla hayatındaki renkleri farklı ruhlarla paylaşmaya hazırlanıyor. 

 

Burak Sense ‘nin yeni teklisi ‘’Zehirli Ot ‘’ Mystery Alternative  Music Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. 

 

YENİ SINGLE ALMANYA’DA DA ÇIKACAK

İşadamı ve müzisyen Mr. Jade, 2020 kışına hızlı giriyor. Kayseri’de bir restoran açan sanatçı, hazırlıklarını sürdürdüğü yeni şarkısını da yakında hem Türkiye’de hem de Almanya’da müzikseverlerin beğenisine sunacak. Mr. Jade’nin asıl sürprizi ise dijital projesi!

Hem iş hem de müzik dünyasındaki başarılarıyla adından söz ettiren Mr. Jade, 2020 kışına da damgasını vuracak. Birbirinden farklı projelerle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan sanatçı, uzun süre gündemden düşmeyecek!


İLK RESTORAN KAYSERİ’YE

ARDA HAN 'DAN YENİ ŞARKI ''UÇURUM '' TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA

Arda HAN 60 kişilik dev prodüksiyon ile  yeni şarkısı ‘’Uçurumu ‘’ kliplendirdi 12 yıldır müzik piyasasında olan ve yirmiye yakın şarkısı bulunan  Arda Han , söz ve bestesi Hüseyin Mehmedoğlu’na , düzenlemesi ise Mert  Ustaoğlu’ na ait yeni şarkısı Uçurum’u Goed Music etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu. Genç  şarkıcı Arda Han ‘ın video klibi  için  özel bir set alanı kuruldu.Uçurum adlı şarkının video klibi: 2 gün boyunca yaklaşık 60 kişilik dev bir prodüksiyon ekibiyle Hasan Kuyucu yönetmenliğinde çekildi.

AYBEN ERSOY ''İYİLEŞTİM '' DEDİ

Sen  de ‘’Dünya’mızın  içten bir  ‘’İyileştim’’demeye ihtiyacı var’’ diyorsan, derin bir nefes al ve duyur sesini yaratılmış her zerreye …

 

Yurt içinde ve yurt dışında sahne performansları ile geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan, 2017 yılında Silk Way Star ses  yarışmasında  jüri koltuğunda Türkiye ‘yi başarıyla temsil eden  Ayben Ersoy’un  yeni şarkısı ‘’İyileştim ‘’ Erman Çaltı Production etiketiyle dinleyici ile buluştu.

 

Müzik abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore