Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

“SENFONİK 2020” KONSERİ ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURDU

Genç yeteneklere destek veren So CHIC... sponsorluğunda gerçekleşen konsere iş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

AŞKTAN MUZDARİPLERE REÇETEYİ NOTALARLA YAZDI

   AŞKTAN MUZDARİPLERE REÇETEYİ NOTALARLA YAZDI 


        Arka arkaya çıkardığı hitlerle zirveden inmeyen genç sanatçı Hande Ünsal, yeni şarkısı “Daha İyi”  ile listeleri yeniden alt üst etmeye hazırlanıyor.

        Sözü ve müziği kendisine ait olan yeni hitini “Hepimizin hayatında en az bir kez ‘çok seviyorum ama sevmesem daha iyi’ dediği biri olmuştur. Ben gibi bu duyguyu yaşayan herkese , daha iyi hissettirecek .” sözleriyle müjdeleyen Ünsal, aşktan muzdariplere reçeteyi notalarla yazdı.

HADİSE’DEN BÜYÜLEYEN PERFORMANS

Hadise Kıbrıs’taki Nuh’un Gemisi Hotel’de sahneye çıktı. Taşlı, ayna işlemeli mini elbisesiyle gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Recep İvedik'in halay türküsü

Recep İvedik’in halay türküsü

Yurtseven Kardeşler’in düğün eğlencelerinin vazgeçilmezi haline gelen “Halayımız Bitmesin” türküsü, “Recep İvedik” serisinin 6’ncı filmine de damgasını vurdu.

Yurtseven Kardeşler’in “Halayımız Bitmesin” türküsü, uzun yıllardır düğün ve kına eğlencelerinin vazgeçilmezi. Sadece Türkiye’de değil, Almanya başta olmak üzere pek çok ülkede de eğlence organizasyonlarında çalınan bu türkü, “Recep İvedik” serisinin 6’ncı filmiyle yeniden gündeme geldi.

SİNEMA SALONLARI

KAHKAHAYA BOĞULDU

Müzik abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore