Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

CAN FEDA VİZYONDA..

Dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birinde 7 yıldır iç savaş hüküm sürmektedir. Türk ordusu yanında hiçbir müttefik devlet olmadan bölgeye giriş yapar. Bölgede görevliler arasında Yüzbaşı Alparslan'ın komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi de vardır. Tim, aralarına katılan Yüzbaşı Pilot Onur ile birlikte Türk ordusuna karşı kurulan büyük bir tuzağı ortaya çıkarır. Tuzağı bozmak için zorlu şartlarda vatan millet uğruna teröristlere karşı yaşam savaşı veren tim için asıl sınav, vicdanını kaybetmeyip insan kalmayı başarabilmektir.

"GÖREVİMİZ TATİL" TAM NOT ALDI..

Demet Akbağ, Zafer Algöz ve Ali Keçeli'nin başrolde yer aldığı "Görevimiz Tatil" filmini ünlü isimler Vadistanbul'da izlediler..

"Ayla"nın Oyuncuları İzmir'de..

"Ayla" Filmi oyuncuları İzmir Ege Perla AVM Cinens Sineması'nda bir araya geldi..

"İki" Vizyonda..

Fatih Gürler ve Ramazan Özer'in yönettiği İki, şehir dışında yaşayan bir anne ve kızın, kendilerini içerisinde buldukları tekinsiz olayları konu ediniyor.

On the Milky Road (Aşk ve Savaş) Vizyonda..

Emir Kusturica'nın yazıp yönettiği, başrolünü Monica Bellucci ile paylaştığı Aşk ve Savaş, Bosna Savaşı sırasında filizlenen tehlikeli bir aşkı konu ediniyor.

Bosna Savaşı yılları ve bahar... Bir sütçü, her sabah eşeği üzerinde vızıldayan mermiler arasında cepheye süt taşırken aydınlık ve huzurlu bir yaşamın hayallerini kurmaktadır. Köye gelen gizemli bir İtalyan kadına aşık olmasıyla alt üst olan hayatı, onu tutku dolu, yasaklı bir ilişkiye sürükler. Rüya gibi ve bir o kadar da tehlikeli bir aşka yelken açan ikiliyi ne savaş ne de kader durdurabilecek gibidir.

Sinema abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore

 

 

CRUISE BRANDS