Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

Drift’te Teamart Motosport Rüzgarı

Aksoytuning.com sponsorluğundaki Teamart Motorsport; Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadı otoparkında düzenlenen, Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası 2019 sezonunun ilk yarışını tamamladı.

Artzone, Sanatı Tenisle Buluşturdu!

Prestijli ve merkezi konumuyla Ankara’nın en değerli projelerinden biri olan Cubes Ankara’nın sanat merkezi ArtZone,“JAPANIGHT” adlı etkinlikle 9. Büyükelçiler Tenis Turnuvası ödül törenini Japon kültünün eşsiz yansımalarıyla yorumlayarak sanat dolu bir geceye dönüştürdü.

CUMHURİYET TURNUVASI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak düzenlenen Turkcell Platinum Golf Challenge Turnuvası'nda 200’e yakın yerli yabancı golfçü 5 kategoride şampiyonluk için mücadele etti.

İSTANBUL BOĞAZINDA THE BODRUM CUP HEYECANI

The Bodrum Cup, 30. yılına özel Four Seasons Hotel The Bodrum Cup Istanbul Challenge organizasyonuyla birçok İstanbulluyu Beşiktaş sahilinde toplayan bir ilke imza attı.

GOLF TUTKUNLARI KEMER'DE..

Pegasus Hava Yolları’nın 2009 yılından bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pegasus Golf Challenge Turnuvası, hafta sonu Kemer Country Club’ta gerçekleştirildi.
Spor abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore