Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

ALL HAPPY DAYS’TE YILBAŞI HEYECANI

Türkiye ve dünyanın birçok ülkesindeki “iddialı iç mimari proje uygulamalarına” imza atan All Happy Days, benzersiz yılbaşı koleksiyonu ile Nişantaşı’ndaki mağazasında dekorasyon tutkunlarına yeni yıl heyecanını romantizini ve sıcaklığını yaşatıyor.

Mutlu Cuma’da izdiham yaşandı!

Mutlu Cuma’da kadın dayanışması

Mutlu Cuma’da
izdiham yaşandıDeniz Butik, Black Friday’i “Mutlu Cuma” ilan etti, çılgın bir indirim kampanyasına imza attı! Tüm ürünleri kadın dernekleri yararına 10-15 liraya satışa sunan Deniz Butik’in Maltepe mağazasında yoğun ilgi nedeniyle izdiham yaşandı. Kimsenin zarar görmemesi için satışları durdurmak zorunda kalan Deniz Butik, kampanyaya Denizbutik.com üzerinden devam edecek.

‘Mutlu Cuma’ İçin Bağış Kampanyası Başlattı

Kara değil mutlu cuma!


‘Mutlu Cuma’ İçin Bağış Kampanyası Başlattı

 
Her ay 3 milyon moda tutkununun ziyaret ettiği
 
 
 
Her yıl kasım ayının son cuması, alışveriş tutkunlarının merak ve heyecanla beklediği bir gün. Tüm
dünyada alışverişlerde indirim günü olarak bilinen “Black Friday” (Kara Cuma) için Deniz Butik de
anlamlı bir kampanya hazırladı. Sitenin kurucusu Deniz Topçuoğlu,

GÖRME ENGELLİLERE ''REHBER'' OLACAKLAR

Rehber Köpekler Derneği’nin görme engellilerin sosyal ve özgür bir hayata sahip olma hakkı ile ilgili toplumda farkındalığı yaygınlaştırmak amacıyla düzenlediği gecede iş, cemiyet, siyaset ve diplomasi çevrelerinden konuklar İstanbul Marriott Hotel Şişli bir araya geldi.

Avrasya Bölgesinin en büyük Blockchain Zirvesi Sektörün ünlü isimlerine ev sahipliği yapacak

Dünyadan ve Türkiye’den birçok otoritenin katılacağı “Avrasya Blockhain Zirvesi” (Eurasia Blockchain Summit), blockchain ve kripto paranın dünya markası isimleri Doçent Dr. Emin Gün Sirer ve Meltem Demirörs’ü de ağırlayacak. 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde Wyndham Levent’te düzenlenecek zirveye Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğudan 200’ün üzerinde yabancı misafir de konuk olacak.
Trend abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore