Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

Meşhur Birecik patlıcanı ile kebap zamanı geldi!

Meşhur Birecik patlıcanı ile kebap zamanı geldi!

Gaziantep'in meşhur Birecik patlıcanını denemediyseniz tam mevsimi! Peki Birecik patlıcanının özelliğini biliyor musunuz?


 

Ziya Şark Sofrası Sirkeci ve Fatih Şubelerinde, her sene Temmuz ayı ile başlayan Eylül'e kadar süren Birecik patlıcanını mevsiminde sizinle buluşturmaya devam ediyor. 


 

Peki özelliği nedir Birecik patlıcanın?

EĞLENCE CAHİDE İLE ALAÇATI’DA

Eğlence dünyasının bir numarası ‘En çok ben eğlendim’ kitabının yazarı İzzet Çapa; Cahide’yi Alaçatı’da açtı.

SWISSOTEL BÜYÜK EFES İZMİR'DE 8. ÇOCUK KARNAVALI

Swissôtel Büyük Efes ve Mandal Ajans, işbirliğiyle Dovido’nun ana sponsorluğunda “Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı” yararına Çocuk Karnavalı 8. Kez düzenlendi. Minik misafirler eğlencenin doruğuna ulaştı.

ATATÜRK VAKFINA ANLAMLI BAĞIŞ..

Atatürk Vakfı’nın yayını olan “Tiyatro'dan Sinema'ya Başrolde Darülbedayi-Anılar” kitabının tüm geliri Atatürk Vakfı yararına kalıyor, Atatürk Vakfı da bu gelirle fakir çocuklara karşılıksız burs veriyor.

BİLFEN GAZİANTEP KAMPÜSÜYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Türkiye’nin farklı noktalarında eğitim - öğretim faaliyetlerini yürüten Bilfen Okulları, 2019 – 2020 öğretim yılında “Bilfen Eğitim - Öğretim Modelini’’ hizmete açacağı okullarıyla Gaziantepli öğrenciler ile buluşturmaya hazırlanıyor..

Hilton İzmir'de Yeni Yıl Şöleni

Hilton İzmir yeni yıl gecesinde lezzet şöleni yaratmak için hazırlanıyor.

Şef Serkan Aksu ve ekibinin Windows On the Bay Restoran’da ve Level 9 Restoran’da yılbaşı gecesine katılacak misafirler için hazırlayacağı özel lezzetler merak uyandırıyor.

Trend abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore