Ana içeriğe atla
BİLYONER.COM

 

Babalar Günü Keyfini Ziya Şark Sofrasında Çıkarın

Ramazan ayı boyunca nostaljik konsepti  zengin menülere sahip iftar sofraları ile misafirlerini ağırlayan Ziya Şark Sofrası Sirkeci ve Fatih Şubesi, Babalar Günü’nde eşsiz menüsüyle sizleri bekliyor.

 

Çeyrek  asırdan fazla süredir kebaplarının lezzetiyle kulaktan kulağa geçerek ününe ün katan Ziya Şark Sofrası, Babalar Günü’ne özel konsepti ile yine fark yaratacak sofralara imza atacak.

BEREKETLİ İFTARLAR SWISSÔTEL BÜYÜK EFES’TE

Birlikteliğin ve bereketin ayı Ramazan’da, Swissôtel Büyük Efes’te tüm sofralar  geleneksel Türk Mutfağı’ndan özel lezzetler ile süslenecek.

Swissôtel Büyük Efes’in ana restoranı Café Swiss, Ramazan ayı boyunca  misafirlerini her yıl olduğu gibi yine açık büfe iftarlarla karşılayacak. Zengin iftariyeliklerin yanında şerbetlerin ve Türk Mutfağı’nın gelenekselleşen tatlarının yer aldığı açık büfe, canlı müzik tınılarıyla daha da renklenecek. Hem göze hem kulağa hitap edecek, ziyafet tadında iftarlarlar 119 TL’ye Café Swiss’te yine dopdolu sunuluyor!

Hilton İzmir Otelinde Ramazan Ayına Özel Menü

Hilton İzmir Oteli on bir ayın sultanı Ramazan ayı süresince Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetlerini Körfez manzaralı restaurantında misafirlerinin beğenisine sunuyor. Kişi Başı 109 TL’ye her gün açık büfe , kişi başı 85 TL’ye gruplara özel menü alternatifleri ile hizmete hazır olan otel ekibi, lezzetli ve geleneksel tatları Hilton misafirperverliği ile taçlandırıyor.Telefon numarası 0 232 497 60 60

HİLTON İZMİR MENÜLERİNİ YENİLEDİ..

Hilton Izmir muhteşem körfez manzaralı 31.kat Windows on the Bay Restorantının menulerini yenileyerek misafirlerinin beğenisine sunmaya başladı..
Gurme abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore

 

 

CRUISE BRANDS