Ana içeriğe atla

 

BİLYONER.COM

 

RUBY 2543 ULUDAĞ'DA HİZMETE AÇILDI...

Ali ve Erkan Ünal ’ın 2017 yılında açtığı  RUBY ISTANBUL Rest & Bar büyümeye devam ediyor.  Ünal Kardeşler geçen yaz açtığı Bodrum Yalıkavak RUBY MARE'den sonra önümüzdeki hafta Uludağ Mandra'daki Ağaoğlu Otel'in altında RUBY 2543'ü hizmete açtı.

Ruby 2543 , 200 kişi dış bahçe oturma  , 150 kişi iç oturma, 300 kişi club kapasiteyle hizmet verecek. Özel eventler için tercih edilecek Ruby 2543 'te kayak pistine shuttle servisi bulunmaktadır.

SPAGO ISTANBUL, YENİLENMİŞ YAZ MENÜSÜ İLE KAPILARINI TEKRAR AÇTI

Nişantaşı'nın en prestijli adresi The St.Regis Istanbul’un teras katında yer alan, iki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın ikonik restoranı Spago, 2 Haziran itibariyle misafirlerini yeniden ağırlamaya başlıyor.    Muhteşem boğaz manzaralı açık terası, uluslararası hijyen standartlarına sahip servis kalitesi, ön tarafta Deniz Zengin’in direktörlüğü ve mutfakta yeni şef Bahadır Abul imzalı yaz menüsü eşliğinde enfes lezzetleri misafirlerinin beğenisine sunan Spago, yaz boyunca Istanbul’un en çok tercih edilen mekanlarının başında gelecek.

TARİHİ GALATA'DAKİ NOLA RESTORAN'DA YENİ YILA MERHABA DEYİN...

Tarihi Galata Kulesi manzaralı Cenevizler'den kalma taş duvarlarıyla süslenmiş, unutulmaz bir yılbaşı geçirmenin keyfini dünya mutfağının eşsiz lezzetleriyle ve canlı müzik eşliğinde Nola Restoran'da çıkarın.
Gurme abone ol:
marıtza

 

İSPANYA

Brandandmore